"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 7-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 3248 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 21 қарашадағы № 6-2 шешіміне ( нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3226 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарда аудандық № 3-6 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 162 753" деген сандары "5 159 665" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 882 753" деген сандары "3 879 665" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 декабря 2016 года № 3248
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 21 ноября 2016 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3226) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2873, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Мойынқұм таңы" № 3-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 162 753" заменить цифрами "5 159 665";
цифры "3 882 753" заменить цифрами "3 879 665";
в подпункте 2):

231229
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
49678
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49678
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
99532
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17805
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32746
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
7152
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6270
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15183
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20376
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
138683
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
48736
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
89947
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
191318
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
146704
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72600
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
168
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4999
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
904
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8971
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33165
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19497
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43478
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31592
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

231229
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
49678
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49678
464
Отдел образования района (города областного значения)
99532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17805
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32746
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
7152
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6270
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15183
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20376
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
138683
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
48736
037
Строительство и реконструкция объектов образования
89947
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191318
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
146704
002
Программа занятости
72600
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6400
005
Государственная адресная социальная помощь
168
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4999
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
904
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8971
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33165
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19497
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43478
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31592
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат