Қаратау қаласындағы "Патрис Лумумба" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 144 қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 3-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 маусымда № 3106 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 5-1 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысын және көше тұрғындарының ұсыныс-пікірлерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратау қаласындағы "Патрис Лумумба" көшесі Ұлы Отан соғысының ардагері "Қонысбай Назарбекұлының" атына өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік-құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссияның төрағасы Рашид Мадибекович Сейдалиевке және осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Серік Ералыұлы Дадабаевқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Сессия төрағасы М. Несипбаев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев

О переименовании улицы "Патрис Лумумба" города Каратау
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 22 апреля 2016 года и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 16 мая 2016 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2016 года № 3106
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 декабря 2015 года и с учетом мнения жителей, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Патрис Лумумба" на улицу "Конысбай Назарбекулы" ветерана Великой Отечественной войны города Каратау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комисси по социально-правовой защите жителей и вопросам культуры районного маслихата Рашида Мадибековича Сейдалиева и наблюдение за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дадабаева Серика Ералиевича.
3. Настоящее совместное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десять календарных дней после дня его первого официального опубликавания.
Аким района Б. Рысмендиев
Председатель сессии М. Несипбаев
Секретарь маслихата А. Тулебаев