"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі № 6-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3129 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 04 шілдедегі № 3-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 11 шілдеде № 3126 тіркелген) сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2870 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 4 - 5 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 346 475" сандары "7 463 798" сандарымен ауыстырылсын;
"758 370" сандары "785 652" сандарымен ауыстырылсын;
"15 500" сандары "18 511" сандарымен ауыстырылсын;
"11 200" сандары "16 207" сандарымен ауыстырылсын;
"6 561 405" сандары "6 643 428" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 368 643" сандары "7 485 966" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 18 июля 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2016 года № 3129
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 04 июля 2016 года № 3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативно правовых актов № 3126 от 11 июля 2016 года) Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49 – 3 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 2870, опубликованное в газете "Талас тынысы" 12 января 2016 года № 4 – 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 346 475" заменить цифрами "7 463 798";
цифры "758 370" заменить цифрами "785 652";
цифры "15 500" заменить цифрами "18 511";
цифры "11 200" заменить цифрами "16 207";
цифры "6 561 405" заменить цифрами "6 643 428";
в подпункте 2):
цифры "7 368 643" заменить цифрами "7 485 966";
в пункте 4:

"15 701" сандары "16 407" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "15 701" заменить цифрами "16 407".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Тилеубердиев
Мәслихат хатшысы А.Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі
№ 6-2 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-3 шешіміне 1- қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С.Тилеубердиев
Секретарь маслихата А.Тулебаев
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 18 июля 2016 года №6-2
Приложение 1 к решению Таласского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года №49-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4242
451
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
70930
451
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17630
451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2291
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28373
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42431
451
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2080
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36115
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33892
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1007
451
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1216
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
930640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11476
123
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11476
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2346
455
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2346
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13891
458
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
8081
458
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5810
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16115
464
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16115
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
282893
466
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
282893
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4242
006
Оказание жилищной помощи
70930
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17630
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2291
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28373
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42431
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2080
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33892
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1007
021
Капитальные расходы государственного органа
1216
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1547
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
930640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11476
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11476
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2346
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2346
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13891
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8081
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5810
464
Отдел образования района (города областного значения)
16115
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16115
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
282893
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
282893
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)