"Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 439 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 3221 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 350 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3177 болып тіркелген, 2016 жылдың 14 қазанында аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қайрат Аманжолұлы Рахимжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 16 қарашадағы
№ 439 қаулысына қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының субсидияланатын әрбір түрi бойынша субсидия алуға ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерін тізімге қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
1
Майлы дақылдар
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
2
Дәндік жүгері, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін және өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
3
Дәндік жүгері
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
4
Көпжылдық шөп (таза егіс)
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
5

О внесении изменений в постановление акимата Таласского района от 27 сентября 2016 года № 350 "Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур"
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 16 ноября 2016 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 ноября 2016 года № 3221
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Таласского района от 27 сентября 2016 года № 350 "Об определении сроков предоставления заявок на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3177, опубликованного в газете "Талас тынысы" 14 октября 2016 года) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего постановления.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата Таласского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Таласского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Рахимжанова Кайрата Аманжолулы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от 16 ноября 2016 года № 439
Сроки предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала предоставления заявки
Сроки окончания предоставления заявки
1
Масличные культуры
10.10.2016 года
08.12.2016 года
2
Кукуруза на зерно, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 года
08.12.2016 года
3
Кукуруза на зерно
10.10.2016 года
08.12.2016 года
4
Многолетние травы (чистый посев)
10.10.2016 года
08.12.2016 года
5

2, 3 өсу жылдарындағы көпжылдық шөптер
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
6
Көп жылдық шөптер, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін, өнеркәсіптік үлгідегі спринклерлік суару жүйелерін қолдану арқылы
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
7
Картоп
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
8
Күздік бидай
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл
9
Жаздық арпа
10.10.2016 жыл
08.12.2016 жыл

Многолетние травы, 2, 3 годов жизни
10.10.2016 года
08.12.2016 года
6
Многолетние травы, с применением систем капельного орошения промышленного образца, систем спринклерного орошения промышленного образца
10.10.2016 года
08.12.2016 года
7
Картофель
10.10.2016 года
08.12.2016 года
8
Пшеница озимая
10.10.2016 года
08.12.2016 года
9
Ячмень яровой
10.10.2016 года
08.12.2016 года