Талас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 442 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3240 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37, 38 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Талас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 266 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2298 болып тіркелген, 2014 жылдың 20 тамызында № 78 (9508) аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) қаулысы, "Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі № 266 "Талас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2515 болып тіркелген, 2015 жылдың 21 ақпандағы № 23 (9573) аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) қаулысы күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қамтамасыз ету аудан әкімдігінің аппарат басшысы У.Б.Алтынкоповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Рысмендиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Таласского района
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 16 ноября 2016 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2016 года № 3240
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 37, 38 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Таласского района от 15 июля 2014 года № 266 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2298, опубликовано 20 августа 2014 года № 78 (9508) в районной газете "Талас тынысы"), постановление акимата Таласского района от 19 января 2015 года № 32 "О внесении дополнения в постановление акимата Таласского района от 15 июля 2014 года № 266 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2515, опубликовано 21 февраля 2015 года № 23 (9573) в районной газете "Талас тынысы") признать утратившими силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района У.Б.Алтынкопова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Рысмендиев