"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 наурыздағы № 52-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінді 2016 жылғы 9 наурызда № 2966 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-5 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2952 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 48-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875-болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" №3 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)      тармақшада:
"9 696 393" сандары "8 396 527" сандарымен ауыстырылсын;
"7 518 879" сандары "7 519 424" сандарымен ауыстырылсын;
2)      тармақшада:
"9 696 393" сандары "9 794 847" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 32 522" сандары "-1 430 842" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақша келесі мазмұнда баяндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 430 842 мың теңге;
қарыздар түсімі 50 904 мың теңге;
қарыздарды өтеу 18 382 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 398 320 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
С. Каликов Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 5 наурыздағы
№ 52-2 шешіміне № 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48-3 шешіміне № 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 5 марта 2016 года № 52-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области № 2966
О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 февраля 2016 года № 46-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за № 2952) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 48-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за № 2875, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 9 января 2016 года за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 696 393" заменить цифрами "8 396 527";
цифры "7 518 879" заменить цифрами "7 519 424";
в подпукте 2):
цифры "9 696 393" заменить цифрами "9 794 847";
в подпункте 5):
цифры "-32 522" заменить цифрами "-1 430 842";
подпункт 6): изложить в следующей редакции:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 430 842 тысяч тенге;
поступление займов 50 804 тысяч тенге;
погашение займов 18 382 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 398 320 тысяч тенге;
Приложения 1 и 5 к указанному рещению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
С. Каликов Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 5 марта 2016 года № 52-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 декабря 2015 года № 48-3
Районный бюджет на 2016 год
Категория
сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

23875
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21485
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20885
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12537
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12537
02
Қорғаныс
5600
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5600
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2100
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3500
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17400
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17400
04
Бiлiм беру
6845645
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7650
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7650
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6381580
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49310
003
Жалпы білім беру
4883608
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
70262
006
Балаларға қосымша білім беру
355629
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
3000
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
397499
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
28592
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3989
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20129
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

23875
004
Капитальные расходы государственного органа
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21485
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20885
013
Капитальные расходы государственного органа
600
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12537
02
Оборона
5600
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5600
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2100
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров в районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3500
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17400
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17400
04
Образование
6845645
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7650
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
7650
464
Отдел образования района (города областного значения)
6381580
001
Обеспечение деятельности отдела образования района
49310
003
Общеобразовательное обучение
4883608
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
70262
006
Дополнительное образование для детей
355629
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
397499
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей- сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
28592
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3989
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20129
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования