Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 05/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 ақпанда № 3654 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 06/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 06/04 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 3-1/600 бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9987 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3-1. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту және мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын артыру бағыттары бойынша субсидиялар көлемі осы қаулының 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Қаулы 3-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 16.11.2016 № 81/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
5. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Карагандинской области от 26 января 2016 года № 05/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 февраля 2016 года № 3654. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27 января 2017 года № 06/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 27.01.2017 № 06/04 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9987) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить критерии и требования к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3-1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 3-1 в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 16.11.2016 № 81/01 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Признать утратившими силу некоторые постановления согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының
әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына
1-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі
шығындарды 100 %-ға дейін өтеу
бас
4 004
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына
2-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптар
№ р/с
Өлшемдер мен талаптар
1.
Ірі қара малды қолдан ұрықтандыруда жұмыс тәжрибесінің, жұмыс мерзімін мал асылдандыру инспекциясы саласындағы уәкілетті органнан тізімі бойынша растауымен бар болуы
2.
Жеке меншігінде немесе ұзақ мерзімді жалдауда сұйық азотты тасмалдайтын ЦТК түріндегі арнайы ыдыспен жабдықталған автокөліктің болуы
3.
Жеке меншігінде тұқымдық бұқалардың ұрығын сақтайтын СДС 35 түріндегі арнайы ыдыстың болуы
4.
Штатында сәйкес мамандықтар бойынша қызметкерлердің болуы
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына
3-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким
Карагандинской области
Н. Абдибеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 января 2016 года № 05/01
Норматив субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов
4 004
Приложение 2
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 января 2016 года № 05/01
Критерии и требования
к поставщикам услуг по искусственному осеменению
маточного поголовья крупного рогатого скота
в личных подсобных хозяйствах
№ п/п
Критерии и требования
1.
Наличие опыта работы по искусственному осеменению КРС с подтверждением срока работы по реестру от уполномоченного органа в области племенной инспекции
2.
Наличие на праве собственности или долгосрочной аренды специального автотранспорта для перевозки жидкого азота, оборудованной специальной емкостью типа ЦТК
3.
Наличие на право собственности специальной емкости для хранения семени быков-производителей типа СДС-35
4.
Наличие в штате работников по соответствующим специальностям
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 января 2016 года № 05/01
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного
животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 27.12.2016 № 94/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сала атауы
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
Субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялау көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұймдастыру
бас

Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Карагандинской области от 27.12.2016 № 94/01 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование отрасли
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
скотоводство
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах
голов

329 798
298 214,0
Барлық сома
298 214,0
ЖИЫНЫ
2 479 937,0
Қарағанды облысы әкімдігінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 05/01 қаулысына
4-қосымша
Күші жойылды деп танылған Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулылары
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 03/02 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2954 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 10 ақпандағы № 19-20 (21905), "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 10 ақпандағы № 15-16 (21766-21767) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 09 ақпанда жарияланған).

329 798
298 214,0
Всего сумма
298 214,0
ИТОГО
2 479 937,0
Приложение 4
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 26 января 2016 года № 05/01
Некоторые постановления акимата Карагандинской области признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2015 года № 03/02 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2954, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 10 февраля 2015 года № 15-16 (21766-21767), "Орталық Қазақстан" от 10 февраля 2015 года № 19-20 (21 905), в информационно-правовой системе "Әділет" 09 февраля 2015 года).

2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 39/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 03/02 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2954 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 25 шілдедегі № 118 (22003), "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 25 шілдедегі № 103 (21854) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 27 шілдеде жарияланған).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 61/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 03/02 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3457 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 07 қарашадағы № 183-184 (22068), "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 07 қарашадағы № 159-160 (21910-21911) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 05 қарашада жарияланған).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 73/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 03/02 "Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %- ға дейін өтеуге арналған субсидиялар нормативін, қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді жеткізушіге қойылатын өлшемдер мен талаптарды, сондай-ақ асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3573 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 1-2 (22107), "Индустриальная Караганда" 2016 жылғы 06 қаңтардағы № 1 (21946) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған).

2. Постановление акимата Карагандинской области от 14 июля 2015 года № 39/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2015 года № 03/02 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3335, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 июля 2015 года № 103 (21854), "Орталық Қазақстан" от 25 июля 2015 года № 118 (22003), в информационно-правовой системе "Әділет" 27 июля 2015 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 19 октября 2015 года № 61/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2015 года № 03/02 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3457, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 07 ноября 2015 года № 159-160 (21910- 21911), "Орталық Қазақстан" от 07 ноября 2015 года № 183-184 (22068), в информационно-правовой системе "Әділет" 05 ноября 2015 года).
4. Постановление акимата Карагандинской области от 21 декабря 2015 года № 73/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2015 года № 03/02 "Об утверждении норматива субсидий на возмещение до 100% затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах, критериев и требований к поставщикам услуг по искусственному осеменению, а также объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3573, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 06 января 2016 года № 1 (21946), "Орталық Қазақстан" от 06 января 2016 года № 1-2 (22107), в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года).