Балқаш, Жезқазған, Шахтинск қалаларындағы, Ақтоғай ауданының Сарышаған, Шашубай кенттеріндегі есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 ақпанда № 3655 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10313 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоса беріліп отырған Балқаш, Жезқазған, Шахтинск қалаларындағы Ақтоғай ауданының Сарышаған және Шашубай кенттеріндегі есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы
әкімдігінің 2015 жылғы
15 қаңтар
№ 02/01 қаулысына
қосымша
Балқаш, Жезқазған, Шахтинск қалаларындағы, Ақтоғай ауданының Сарышаған, Шашубай кенттеріндегі есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну нормалары
р/с
Тұтынушылар санаты
Жылумен жабдықтау ұйымының атауы
Өлшеу бірлігі
Мағынасы
1
тұтынушылар Балқаш қаласы Балқаш жылуэлектрорталығынан жылынады
"Су Жылу Транс" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Гигакалория/
шаршы метр

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городах Балхаш, Жезказган, Шахтинск, поселках Сарышаган, Шашубай Актогайского района
Постановление акимата Карагандинской области от 15 января 2016 года № 02/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 февраля 2016 года № 3655
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10313) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей городов Балхаш, Жезказган, Шахтинск, поселков Сарышаган, Шашубай Актогайского района, не имеющих приборов учета, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 15 января
2016 года № 02/01
Нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городах Балхаш, Жезказган, Шахтинск, поселках Сарышаган, Шашубай Актогайского района
п/п
Категория потребителей
Наименование теплоснабжающей организации
Единица измерения
Значение
1
потребители, отапливаемые от Балхашской теплоэлектроцентрали города Балхаш
Коммунальное государственное предприятие "Су Жылу Транс"
Гигакалорий/квадратный метр