Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 28/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 3788 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 19 ақпандағы № 10/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 19.02.2025 № 10/01 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2001 жылғы 17 шiлдедегi "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қарағанды облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 19 апреля 2016 года № 28/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2016 года № 3788. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 19 февраля 2025 года № 10/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата Карагандинской области от 19.02.2025 № 10/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" от 17 июля 2001 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 05 наурыздағы № 13/02 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің төрағасы
_________________ Пішембаев М.Қ.

2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 05 марта 2013 года № 13/02 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения Карагандинской области".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Карагандинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков
Согласовано:
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
_________________ Пшембаев М.К.