Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 37/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 3881 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 29/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 12.05.2017 № 29/02 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11 223 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2016 года № 37/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 июня 2016 года № 3881. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12 мая 2017 года № 29/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12.05.2017 № 29/02 (вводится в действие истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11223) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:

1) субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес;
2) тыңайтқыш сатушудан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 72/01 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3565 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 26 желтоқсанда № 191 (21942) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 26 желтоқсанда № 217-218 (22102) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1) виды субсидируемых удобрений, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 18 декабря 2015 года № 72/01 "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3565, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 25 декабря 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 191 (21942) от 26 декабря 2015 года и "Орталық Қазақстан № 217-218 (22102) от 26 декабря 2015 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Қарағанды облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
30 мамырдағы 2016 жылғы
№ 37/01
қаулысына 1-қосымша
Субсидияланатың тыңайтқыштар түрлері
№ п/п
Тыңайтқыштар атауы
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Постановление акимата Карагандинской области "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" вводится в действие истечению 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Н. Абдибеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 30 мая 2016 года
№ 37/01
Виды субсидируемых удобрений
№ п/п
Наименование удобрений
1