Қарағанды қалалық мәслихатының LIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 532 "Қарағанды қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы VI шақырылған II сессиясының № 21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 мамырда № 3807 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының LIV сессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 532 "Қарағанды қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3583 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 165 (1562) "Взгляд на события" газетінде, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 646 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26 487 342 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 162 737 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 451 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 545 015 мың теңге;
2) шығындар – 42 422 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 681 310 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 681 310 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 50 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 50 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 4 407 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 407 045 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 3 166 044 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 212 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 244 213 мың теңге.";

О внесении изменений в решение LIV сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 532 "О бюджете города Караганды на 2016 – 2018 годы"
Решение II сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 11 мая 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 мая 2016 года № 3807. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение LIV сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 532 "О бюджете города Караганды на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3583, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2015 года № 165 (1562), в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 646 894 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26 487 342 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 162 737 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 451 800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 545 015 тысяч тенге;
2) затраты – 42 422 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 681 310 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 681 310 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 50 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 50 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4 407 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 407 045 тысяч тенге:
поступление займов – 3 166 044 тысячи тенге;
погашение займов – 3 212 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 244 213 тысяч тенге.";