Жезқазған қаласы жерлері бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы № 40/362 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 наурызда № 3679 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 22.05.2018 № 23/216 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қаласы жерлері бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесі және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Сотников
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев

О повышении базовой ставки налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на землях города Жезказган
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 4 февраля 2016 года № 40/362. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 марта 2016 года № 3679. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/216
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.05.2018 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовую ставку земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения на землях города Жезказган.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Сотников
Секретарь городского маслихата С. Медебаев