Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХVIII сессиясының № 38/344 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қазандағы № 5/56 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қазанда № 4000 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы ХХХVIII сессиясының № 38/344 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3601 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 2 (7962), 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 5 (7965), 2016 жылғы 5 ақпандағы № 6 (7966) "Сарыарқа" газетінде, 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 2 (104), 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 5 (107), 2016 жылғы 5 ақпандағы № 6 (108) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8947178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6412861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39381 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 81893 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2413043 мың теңге,
2) шығындар – 9042173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12726 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 107721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107721 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12726 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94995 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2413043 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XXXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 38/344 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 13 октября 2016 года № 5/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2016 года № 4000. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 38/344 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3601, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года, в газете "Сарыарқа" от 5 января 2016 года № 2 (7962), 29 января 2016 года № 5 (7965), 5 февраля 2016 года № 6 (7966), в газете "Жезказганский вестник" 5 января 2016 года № 2 (104), 29 января 2016 года № 5 (107), 5 февраля 2016 года № 6 (108) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8947178 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6412861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39381 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 81893 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2413043 тысяч тенге;
2) затраты – 9042173 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12726 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 107721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107721 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 12726 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94995 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 2413043 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

58694
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
32797
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1114
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9455
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
370100
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6011
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4692
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1684
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2436
464
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
572
025
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1319
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1319
2
Әлеуметтік көмек
293235
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
275102
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
34537
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3240
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
723
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39999
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1752
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
41604
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
103068
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50179
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18133
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18133
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70854
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70854
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35290
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

58694
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32797
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1114
067
Капитальные расходы подведомственных учреждений и организаций
9455
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
370100
1
Социальное обеспечение
6011
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4692
005
Государственная адресная социальная помощь
1684
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2436
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
572
464
Отдел образования района (города областного значения)
1319
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1319
2
Социальная помощь
293235
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
275102
002
Программа занятости
34537
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3240
006
Оказание жилищной помощи
723
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39999
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1752
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
41604
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
103068
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50179
464
Отдел образования района (города областного значения)
18133
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18133
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70854
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35290
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

52674
3
Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге
9141
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
18538
5
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
793829
6
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
129
7
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
2040
8
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
11650
9
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
1973
10
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
5007
11
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
10000
12
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
634988
13
Жергілікті бюджеттерден берілетін облыстың елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
1620
14
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға, оның ішінде:
4749
білім нысандарын жөндеу
4149
энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық нысандарын жөндеу
600
15
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алуға
1484
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
292545
16
Жезқазған қаласындағы №3 жолөткелін реконструкциялауға
91045
17
Жезқазған қаласының Батыс ауданының жеке тұрғын үйлер құрылысының инженерлік тораптарының құрылысына
200000
18
Жезқазған қаласының Привокзальная және Сарыарқа көшелері арасында темір жолы арқылы №4 жолөткелін реконструкциялауға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
1000
19
Жезқазған қаласының 60 пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
100
20
Жезқазған қаласының перспективті аймақтағы жеке тұрғын үйлерге
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
100
21
Жезқазған қаласының перспективті аймақтағы 60 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
100
22
Жезқазған қаласының Талап селосындағы магистральді су тартқышты қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
50
23
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге, 1- кезең
100
24
Жезқазған қаласының шаруашылық - ауыз суды тазартқыш қондырғыларын қайта құруына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге, 1- кезең
50
Бюджеттік кредиттер,оның ішінде:
12726
25
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
12726
Жезқазған қалалық мәслихатының
2016 жылғы 13 қазандағы
V сессиясының № 5/56 шешіміне
3 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
XXХVIII сессиясының № 38/344 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған ауылдық әкімдер аппаратының шығындары
Функционалдық топ
Сомасы,
мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы:

52674
3
На введение стандартов оказания специальных социальных услуг
9441
4
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
18538
5
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия к должностным окладом
793829
6
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
129
7
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2040
8
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
11650
9
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
1973
10
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
5007
11
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10000
12
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
634988
13
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов области
1620
14
На развитие городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, в том числе: ремонт объектов образования
4749
- ремонт объектов образования
4149
- ремонт объектов энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
600
15
На приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
1484
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
292545
16
На реконструкцию путепровода № 3 в г.Жезказган
91045
17
Строительство инженерных сетей индивидуального жилищного строительства Западного района города Жезказган
200000
18
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию путепровода №4 через железную дорогу между улицы Привокзальная и улицы Сарыарка в городе Жезказган
1000
19
На разработку проектно-сметной документации на строительство 60-ти квартирного жилого дома в городе Жезказган
100
20
На разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к индивидуальным жилым домам перспективного района города Жезказган
100
21
На разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 60-ти квартирным жилым домам перспективного района города Жезказган
100
22
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию магистрального водовода села Талап города Жезказган
50
23
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказган, 1 очередь
100
24
На разработку проектно-сметной документации на реконструкцию хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказган, 1 очередь
50
Бюджетные кредиты, в том числе:
12726
25
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
12726
Приложение 3
к решению V сессии Жезказганского городского маслихата
от 13 октября 2016 года № 5/56
Приложение 5
к решению XXХVIII сессии Жезказганского городского маслихата
от 25 декабря 2015 года № 38/344
Затраты аппаратов сельских акимов на 2016 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Всего: