Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 45 сессиясының № 45/5 "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 4111 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 25/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 19.05.2022 № 25/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 45 сессиясының № 45/5 "Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3514 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 қарашада жарияланған, 2016 жылғы 02 желтоқсандағы № 48 (344) "Вечерняя Караганда" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтау кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасының 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Бөлек жиында хаттама жүргізіледі, оған төраға мен хатшы қол қояды және оны "Ақтау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне береді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Быков
Маслихат хатшысы В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласының әкімі
___________ Ғ.Әшімов
"26" желтоқсан 2016 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Ақтау кентінің әкімі
___________ А.Бегенеев
"26" желтоқсан 2016 жыл

О внесении изменения в решение 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2016 года № 10/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2017 года № 4111. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 мая 2022 года № 25/5
Сноска. Утратило cилу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19.05.2022 № 25/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3514, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 ноября 2015 года, опубликовано в газете "Вечерняя Караганда" от 02 декабря 2015 года № 48 (344)), следующее изменение:
пункт 10 Правил проведения раздельных сходов местного сообщества поселка Актау, утвержденных вышеуказанным решением, изложить в следующей редакции:
"10. На раздельном сходе ведется протокол, который подписывается председателем и секретарем и передается в государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актау".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Быков
Секретарь маслихата В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Аким города Темиртау
____________ Г.Ашимов
26 декабря 2016 года
СОГЛАСОВАНО
Аким поселка Актау
____________ А.Бегенеев
26 декабря 2016 года