2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 01/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтарда № 3642 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/09 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 27.05.2016 № 17/09 қаулысымен.

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 13 января 2016 года № 01/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 января 2016 года № 3642. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2016 года № 17/09
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27.05.2016 № 17/09.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды әлеуметтік пайдалы бағыты бар жұмыстарға тарту мақсатында оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях привлечения безработных граждан к трудовой деятельности, имеющей социально-полезную направленность, для обеспечения их временной занятости акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сәтбаев қаласы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 500 адам есебінде айқындалсын (1 қосымша).
2. 2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Сәтбаев қаласы ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері бекітілсін (2 қосымша).
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың жалақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2016 жылға белгіленген жалақының айына бір ең төменгі мөлшерінде бекітілсін.

1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год по городу Сатпаев в количестве 500 человек (приложение 1).
2. Утвердить перечень организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев, организующих общественные работы в 2016 году, виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования (приложение 2).
3. Утвердить размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, в сумме одного минимального размера заработной платы в месяц, установленной законодательством Республики Казахстан на 2016 год.

4. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Т. Әпеков) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындау үшін шарттар жасалсын.
5. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жергілікті бюджеттен бекітілген қаражат шамасында "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Е.Х. Сакеев) қаржыландыруды жүргізсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.

4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Апеков Б.Т.) заключить договора с работодателями на выполнение общественных работ.
5. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" (Сакеев Е.Х.) производить финансирование организации общественных работ из местного бюджета в пределах утвержденных средств.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.

7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Қала әкімі Ә.С. Омар
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 13 қаңтардағы
№ 01/01 қаулысына
1 қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атауы
Сұраныс (адам)
Ұсыныс (адам)
1
"Сәтбаев қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
30
2
"Жезқазған кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
85
85
3
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
4
"Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
5
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
20
6
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары, құрылыс және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
106
106
7
"Сәтбаев қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
3
8
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3
3
9
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
14
10
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
90
90
11
"Сәтбаев қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
14
14
12
"Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
13
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
14
"Сәтбаев қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
15
"Нұр Отан" партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
5
5
16
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
16
16
17
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
20
20
18
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
30
19
"Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
14
14
20
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
20
20
21
"Сәтбаев қаласының мәдени-сауықтыру спорт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
4
4
22
"Сәтбаев қаласының мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
6
6
23
"Сәтбаев қаласы әкімдігінің дін мәселесін зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
Барлығы
500
500
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2016 жылғы қаңтардағы № 01/01 қаулысына
2 қосымша
2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын Сәтбаев қаласы ұйымдары, кәсіпорындары және мекемелерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемi мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері
Ұйымдардың, кәсіпорындардың және мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
1
"Сәтбаев қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
2
"Жезқазған кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу. Кентті абаттандыру және көгалдандыру
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
3
"Сәтбаев қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
4
"Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
5
"Сәтбаев қаласының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
6
"Сәтбаев қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автокөлік жолдары, құрылыс және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат. Көшелер мен кварталдарды жинау, жасыл желектерді күту
7
"Сәтбаев қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
8
"Сәтбаев қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
9
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
10
"Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік төлем алуға құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аулаларды аралауға, қаланың әлеуметтік картасын нақтылауға және құжаттарды өңдеуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
11
"Сәтбаев қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
12
"Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
13
"Сәтбаев қаласының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
14
"Сәтбаев қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
15
"Нұр Отан" партиясының Сәтбаев қалалық филиалы
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
16
"Сәтбаев қалалық соты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу.
Шақыру қағаздарын жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
17
"Сәтбаев қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
18
"Сәтбаев қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қарулы Күштер қатарына шақыруда, шақыру қағазын халыққа жеткізу жөнінде жұмыс жүргізуге көмектесу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
19
"Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Халықпен жұмыс істеуде көмектесу, мүлік салықтарын төлеу бойынша хабарламаларды жеткізу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
20
"Сәтбаев қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, құжаттарды көшіру және жіберу. Халықпен жұмыс істеу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
21
"Сәтбаев қаласының мәдени- сауықтыру спорт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу.
Аула клубтарымен жұмыс
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
22
"Сәтбаев қаласының мәдени- сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат
23
"Сәтбаев қаласы әкімдігінің дін мәселесін зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу және жіберу
аптасына 5 күн сағат 9.00 бастап 18.30 дейін түскі үзіліспен сағат 13.00 бастап сағат 14.30 дейін
Жергілікті бюджет
күн сайын 25 құжат

7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким города Ә.С. Омар
Приложение 1
к постановлению акимата
города Сатпаев № 01/01
от 13 января 2016 года
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
по городу Сатпаев
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Спрос (человек)
Предложение (человек)
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
30
30
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
85
85
3
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
2
2
4
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Сатпаев"
2
2
5
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков города Сатпаев"
20
20
6
Государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Сатпаев"
106
106
7
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
3
3
8
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев"
3
3
9
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Сатпаев"
14
14
10
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
90
90
11
Государственное учреждение "Отдел образования города Сатпаев"
14
14
12
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Сатпаев"
4
4
13
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
6
6
14
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии города Сатпаев"
2
2
15
Сатпаевский городской филиал партии "Нур Отан"
5
5
16
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
16
16
17
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
20
20
18
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
30
30
19
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Сатпаев"
14
14
20
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
20
20
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
4
4
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
6
6
23
Коммунальное государственное учреждение "Центр по вопросам вероисповедания города Сатпаев"
4
4
Итого:
500
500
Приложение 2
к постановлению акимата
города Сатпаев № 01/01
от 13 января 2016 года
Перечень
организаций, предприятий и учреждений города Сатпаев, организующих общественные работы в 2016 году
виды, объемы, конкретные условия общественных работ и источники их финансирования
Наименование организаций, предприятий и учреждений
Виды общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Источники финансирования
Объемы общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жезказган"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение поселка
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно. Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
3
Государственное учреждение "Аппарат Сатпаевского городского маслихата"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
4
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
5
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
6
Государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Благоустройство и озеленение города
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно. Уборка по улицам и кварталам, уход за зелеными насаждениями
7
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
8
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
9
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
10
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев"
Помощь в подворном обходе с целью выявления граждан, имеющих право на социальную помощь, уточнении социальной карты города и обработка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
11
Государственное учреждение "Отдел образования города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
12
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
13
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
14
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
15
Сатпаевский городской филиал партии "Нур Отан"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
16
Государственное учреждение "Сатпаевский городской суд"
Обработка и рассылка документов. Доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
17
Государственное учреждение "Управление юстиции города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
18
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Сатпаев"
Помощь в работе с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
19
Государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Сатпаев"
Помощь в работе с населением, доставка уведомлений по уплате налогов на имущество
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
20
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов. Работа с населением
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный спортивный центр города Сатпаев"
Обработка и рассылка документов. Работа с дворовыми клубами
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно
23
Коммунальное государственное учреждение "Центр по вопросам вероисповедания города Сатпаев"
Обработка документов, копирование и рассылка документов
с 9.00 до 18.30 часов с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, 5 дней в неделю
местный бюджет
25 документов ежедневно