2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 3762 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласы әкімінің м.а. А.А. Идрисов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ 10/01
қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққанда қаржыландырудың бір айдағы мөлшері (теңгеде)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңгеде)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты
күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты
күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндікшағын-орталықтар
Сәтбаев қаласы, Жезқазған кенті

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 30 марта 2016 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2016 года № 3762.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев С.С. Имамбай.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о.акима города Сатпаев Идрисов А.А.
Приложение
к постановлению акимата города Сатпаев
от 30 марта 2016 года № 10/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (в тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем прeбывания при школе
Мини-центр с неполным днем прeбывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем прeбывания при школе
Мини-центр с неполным днем прeбывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем прeбывания при школе
город Сатпаев, поселок Жезказган