Саран қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы 52 сессиясының № 541 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 3732 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 21.12.2022 № 189 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Саран қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары, қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы
Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2016 жылғы 19 ақпандағы
№ 541 шешімімен бекітілген
Саран қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани
Решение 52 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2016 года № 541. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2016 года № 3732. Утратило силу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 189
Сноска. Утратило cилу решением Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21.12.2022 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь сессии
Р. Бекбанов
Утверждены решением
Саранского городского маслихата
от 19 февраля 2016 года № 541
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Сарани

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15.08.2019 № 433 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтардың жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб метрге
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
1.1
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1.5
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын

Сноска. Приложение – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2019 № 433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Объект накопления твердых бытовых отходов
Расчетная единица
норма, куб.метр на 1 расчетную единицу в год
1
Благоустроенные домовладения
1 житель
1.1
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
1,5
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.д.
1 место