Шахтинск қаласы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 13/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда № 3826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Шахтинску
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 22 апреля 2016 года № 13/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2016 года № 3826
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Республикалық және жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно Приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2016 год, финансируемых за счет средств местного и республиканского бюджетов согласно Приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары К. К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "22" 04
№ 13/03 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының м айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 3 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
15413,89
15413,89
1 жас 7 ай - 3 жас -4,0 АЕК*
3 - 5 жас - 4,5 АЕК
5 -7 жас –
5 АЕК
2
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 7 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
15413,89
15413,89
3
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 8 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
15413,89
15413,89
4
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 12 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
15413,89
15413,89
5
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Ботагоз" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
25
15026,67
15026,67
6
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Снегурочка" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
14366,67
14366,67
7
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Салтанат" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
30
12711,11
12711,11
8
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
25
15576,67
15576,67
9
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Аленка" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
236
18262,71
18262,71
10
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Гүлдер" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шахтинска
от 22.04.2016 года
№ 13/03
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
3
4
5
6
7
1
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 3 акимата города Шахтинска"
50
15413,89
15413,89
1 год 7 месяцев – 3 года -4,0 МРП* 3 - 5 лет
- 4,5 МРП 5 - 7 лет – 5 МРП
2
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 7 акимата города Шахтинска"
50
15413,89
15413,89
3
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 8 акимата города Шахтинска"
25
15413,89
15413,89
4
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 12 акимата города Шахтинска"
25
15413,89
15413,89
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ботагоз" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
25
15026,67
15026,67
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Снегурочка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
30
14366,67
14366,67
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
30
12711,11
12711,11
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
25
15576,67
15576,67
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аленка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
236
18262,71
18262,71
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Гүлдер" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"

150
19840,0
19840,0
*Ескерту: АЕК – сәйкес жылға заңнамамен бекітілген айлық есептік көрсеткіш.
Шахтинск қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "22" 04
№ 13/03 қаулысына
2-қосымша
Республикалық және жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын Шахтинск қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
"Шахтинск қаласы әкімдігінің № 4 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
11733,33
11733,33
1 жас 7 ай - 3 жас -
4,0 АЕК*
3 - 5 жас - 4,5 АЕК
5 -7 жас –
5 АЕК
2
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Салтанат" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
305
23562,57
23562,57
3
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Снегурочка" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
270
19162,96
19162,96
4
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Ботагоз" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
270
16630,86
16630,86
5
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
270
19016,60
19016,60
6
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Еркетай" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
268
16966,11
16966,11
7
"Шахтинск қаласы әкімдігі Шахтинск қаласының білім бөлімінің "Березка" сәбилер балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
210
18967,54
18967,54
*Ескерту: АЕК – сәйкес жылға заңнамамен бекітілген айлық есептік көрсеткіш.

150
19840,0
19840,0
* Примечание: МРП – месячный расчетный показатель, установленный законодательством на соответствующий год.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Шахтинска
22.04.2016 года
№ 13/03
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Шахтинска на 2016 год, финансируемых за счет средств местного и республиканского бюджетов
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при Коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 4 акимата города Шахтинска"
50
11733,33
11733,33
1 год 7 месяцев – 3 года -4,0 МРП* 3 - 5 лет - 4,5 МРП 5 - 7 лет – 5 МРП
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Салтанат" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
305
23562,57
23562,57
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Снегурочка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
270
19162,96
19162,96
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ботагоз" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
270
16630,86
16630,86
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
270
19016,60
19016,60
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Еркетай" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
268
16966,11
16966,11
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Березка" акимата города Шахтинска отдела образования города Шахтинска"
210
18957,54
18957,54
* Примечание: МРП – месячный расчетный показатель, установленный законодательством на соответствующий год.