Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері мен бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі VI шақырылған IV сессиясының № 1309/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 3891 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының және 444-бабының негізінде, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері мен бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы О. Файзулина
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шахтинск қаласының
әкімі
С. Аймаков
2016 жылғы "_5_" __шілде_
"КЕЛІСІЛДІ"
Шахтинск қаласы бойынша
мемлекеттік кіріс басқармасының
басшысы
М. Сатыбалдин
2016 жылғы "_5_" __шілде_
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының жер
қатынастары, сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Т. Маковий
2016 жылғы "_5_" __шілде_

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение IV сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 июля 2016 года № 1309/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 июля 2016 года № 3891. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статьи 386 и статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Файзулина
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Шахтинска
С. Аймаков
"_5_" _июля__ 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления
государственных доходов
по городу Шахтинску
М. Сатыбалдин
"_5_" _июля__ 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений, архитектуры и
градостроительства
города Шахтинска"
Т. Маковий
"_5_" _июля__ 2016 года