2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VI шақырылған XI сессиясының № 1364/11 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 4077 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 360 505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 504 195 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 57 392 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4 780 379 мың теңге;
2) шығындар – 6 398 331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 53 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 53 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – минус 90 826 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 90 826 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 90 826 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 05.12.2017 № 1453/18 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне 2017 жылға арналған облыстық бюджетке табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде бекітілгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.
4. 2017 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 3 823 091 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін.

О городском бюджете на 2017 - 2019 годы
Решение XI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2016 года № 1364/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2017 года № 4077. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 360 505 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 504 195 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 539 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 57 392 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 780 379 тысяч тенге;
2) затраты – 6 398 331 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 000 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 53 000 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 90 826 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 826 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 90 826 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 1453/18 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2017 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что на 2017 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск – 3 823 091 тысяча тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ на 2017 год согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2017 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).

7. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2017 жылға қала әкімдігінің резерві 20 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Керимкулов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қарды бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
Л. Буравко

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2017 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 10.
9. Утвердить резерв акимата города на 2017 год в сумме 20 000 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Керимкулов
Секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска" Л. Буравко

314804
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
27978
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23978
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
184278
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
169128
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15000
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
102548
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
96904
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5644
2
Қаржылық қызмет
19634
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19634
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
5500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
14134
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
522
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
522
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуын бағалау
522
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
139993
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
28285
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27805
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
480
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43338
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40458
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2880
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29843
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24142
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5701
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
38527
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

314804
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
27978
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23978
003
Капитальные расходы государственного органа
4000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
184278
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
169128
003
Капитальные расходы государственного органа
15000
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
102548
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
96904
022
Капитальные расходы государственного органа
5644
2
Финансовая деятельность
19634
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19634
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
5500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
14 134
5
Планирование и статистическая деятельность
522
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
522
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
522
9
Прочие государственные услуги общего характера
139993
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
28285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27 805
007
Капитальные расходы государственного органа
480
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43338
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
40 458
015
Капитальные расходы государственного органа
2880
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29843
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
24142
003
Капитальные расходы государственного органа
5701
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
38527
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 05.12.2017 № 1453/18 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
957288
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
744134
Нысаналы даму трансферттері
213154
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
744134
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
84664
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4544
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7142
Білім беру объектілеріне жөндеу жүргізу және материалдық-техникалық базаны нығайтуға
72978
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
607788
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
607417
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
371
Облыстың ветеринария басқармасы
334
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
131
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
203
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
40864
Жаппай кәсіпкерлікті және өнімдік жұмыспен қамтуды дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
14229
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
16902
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
9733
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10484
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
10484
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
213 154
оның ішінде:
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 805
Шахтинск қаласы, екінші кезеңінде су құбырының желісін қайта жаңартуға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
18805
Облыстың құрылыс басқармасы
194 349
Шахтинск қаласы, Парковая көшесіндегі 60 пәтерлі панельді үй (бекіту)
194 349
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы XI сессиясының
№ 1364/11 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 05.12.2017 № 1453/18 (01.01.2017 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 1453/18 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
Всего
957288
в том числе:
Целевые текущие трансферты
744134
Целевые трансферты на развитие
213154
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
744134
в том числе:
Управление образования области
84664
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4544
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
7142
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72978
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
607788
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
607417
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
371
Управление ветеринарии области
334
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
131
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
203
Управление координации занятости и социальных программ области
40864
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14229
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
16902
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9733
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10484
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10484
Целевые трансферты на развитие:
213154
в том числе:
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
18805
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей города Шахтинск, вторая очередь
18805
Управление строительство области
194 349
60-ти квартирный панельный дом по ул. Парковая, город Шахтинск (привязка)
194 349
Приложение 5
к решению XI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2016 года № 1364/11
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2017 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 05.12.2017 № 1453/18 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
Всего

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы XI сессиясының
№ 1364/11 шешіміне
10 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 10
к решению XI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2016 года № 1364/11
Перечень бюджетных программ , не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование