Қалалық қатынаста жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдауға арналған тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 26/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 тамызда № 3926 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына, 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 50/549 "Абай қаласының қала ішіндегі бағдарларына тұрақты автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдауға тарифті келісу туралы" Абай ауданының мәслихатының 50 сессияның шешіміне сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай қаласында жолушыларды және багажды тұрақты қалалық автомобильдік тасымалдау тарифі 50 (Елу) теңге болып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Ә. Жүніспекова
КЕЛІСІЛДІ:
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
18.07.2016 жыл

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 18 июля 2016 года № 26/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 августа 2016 года № 3926
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", с решением 50 сессии Абайского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 50/549 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на внутригородские маршруты города Абай", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф 50 (Пятьдесят) тенге на регулярные городские автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Абай.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Абайского района
А. Джунуспекова
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
18.07.2016 год