Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы XXXVI сессиясының № 338 "Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы 39 сессиясының № 363 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 ақпанда № 3647 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 453 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 453 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы XXXVI сессиясының № 338 "Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3524 тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" № 52 (7562) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Айтжанова
Аудандық
мәслихат хатшысы
М. Оңғарқұлов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 18 қаңтардағы
39 сессиясының № 363 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
36 сессиясының 2015 жылғы
11 қарашадағы № 338 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданында бейбiт жиналыстарды, митингiлерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу орындарының тізімі
Елді мекеннің атауы
Өткізу орны
1.
Ақтоғай ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң
2.
Сарышаған кенті
Клуб алдындағы алаң
3.
Шашубай кенті
Клуб алдындағы алаң
4.
Абай ауылы
Клуб алдындағы алаң
5.
Айыртас ауылы
Клуб алдындағы алаң
6.
Жидебай ауылы
Клуб алдындағы алаң
7.
Кежек ауылы
Клуб алдындағы алаң
8.
Қусақ ауылы
Клуб алдындағы алаң
9.
Қызыларай ауылы
Клуб алдындағы алаң
10.
Қараменде би ауылы
Клуб алдындағы алаң
11.
Қарабұлақ ауылы
Клуб алдындағы алаң
12.
Нүркен ауылы
Клуб алдындағы алаң
13.
Ортадересін ауылы
Клуб алдындағы алаң
14.
Тасарал ауылы
Клуб алдындағы алаң
15.
Тораңғалық ауылы
Клуб алдындағы алаң
16.
Сарытерек ауылы
Клуб алдындағы алаң
17.
Шабанбай би ауылы
Клуб алдындағы алаң

О внесении изменения в решение XXXVI сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года N 338 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Актогайском районе"
Решение 39 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 18 января 2016 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 февраля 2016 года № 3647. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2020 года № 453
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2020 № 453 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVI сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 338 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3524, опубликовано в газете "Токырауын Тынысы" от 11 декабря 2015 года № 52 (7562), в информационно-правовой системе "Әділет" 30 декабря 2015 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Айтжанова
Секретарь районного
маслихата
М. Онгаркулов
Приложение
к решению 39 сессии
Актогайского районного
маслихата от 18 января
2016 года №363
Приложение
к решению 36 сессии
Актогайского районного
маслихата от 11 ноября
2015 года №338
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и
демонстраций в Актогайском районе
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
1.
село Актогай
Площадь перед Домом культуры
2.
поселок Сарышаган
Площадь перед клубом
3.
поселок Шашубай
Площадь перед клубом
4.
село Абай
Площадь перед клубом
5.
село Айыртас
Площадь перед клубом
6.
село Жидебай
Площадь перед клубом
7.
село Кежек
Площадь перед клубом
8.
село Кусак
Площадь перед клубом
9.
село Кызыларай
Площадь перед клубом
10.
село Караменде би
Площадь перед клубом
11.
село Карабулак
Площадь перед клубом
12.
село Нуркен
Площадь перед клубом
13.
село Ортадересин
Площадь перед клубом
14.
село Тасарал
Площадь перед клубом
15.
село Торангалык
Площадь перед клубом
16.
село Сарытерек
Площадь перед клубом
17.
село Шабанбай би
Площадь перед клубом