Үштөбе ауылдық округіндегі "Возрождение ХХI век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қазандағы № 34/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 3987 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 39/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 23.11.2016 № 39/01 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқар жырау аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысы міндетін атқарушысының 2016 жылғы 6 қазандағы № 06-3-02-33/479 ұсынысының негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құс (қаздар) арасынан сальмонеллез анықталуына байланысты, Үштөбе ауылдық округіндегі "Возрождение ХХI век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, саулық және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Айганым Жолшоровна Акпановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің
Бұқар жырау аудандық аумақтық
инспекциясы" басшысы міндетін атқарушы
_____________ М. Жанашев
"10" қазан 2016 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Возрождение ХХI век" Уштобинского сельского округа
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 10 октября 2016 года № 34/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 октября 2016 года № 3987. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23 ноября 2016 года № 39/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 23.11.2016 № 39/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2, статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Бухар-Жырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 6 октября 2016 года № 06-3-02-33/479 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением сальмонеллеза среди птиц (гуси), установить ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Возрождение ХХI век" Уштобинского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Бухар Жырауская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
______________________ М. Жанашев
10 октября 2016 год