Қарақұдық ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қарақұдық ауылының әкімінің 2016 жылғы 25 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 мамырда № 3835 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Занның 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарақұдық ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарақұдық ауылындағы Центральная көшесінің атауы – Айділда Қыздарбеков көшесі болып, Қарақұдық ауылындағы Молодежная көшесінің атауы – Жұмабек Тәшенов көшесі болып, Қарақұдық ауылындағы Набережная көшесінің атауы – Ғабиден Мұстафин көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақұдық ауылының әкімі О. Дюсембекова

О переименовании улиц в селе Каракудук
Решение акима села Каракудук Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 25 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 мая 2016 года № 3835
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким села Каракудук РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Каракудук – на улицу Айдильда Кыздарбекова, улицу Молодежная села Каракудук – на улицу Жумабека Ташенова, улицу Набережная села Каракудук – на улицу Габидена Мустафина.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким села Каракудук О. Дюсембекова