Корнеевка ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Корнеевка ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 маусымда № 3876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Корнеевка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Керней ауылындағы Буденный көшесінің атауы – Ақбұлақ көшесі болып, Керней ауылындағы Дмитров көшесінің атауы – Тәуелсіздік көшесі болып, Керней ауылындағы ДЭУ учаскесі Тракторная көшесінің атауы –Сарыарқа көшесі болып, Керней ауылындағы Заречная көшесінің атауы – Достық көшесі болып, Керней ауылындағы Калинин көшесінің атауы – Омар көшесі болып, Керней ауылындағы Первомайская көшесінің атауы –Бейбітшілік көшесі болып, Керней ауылындағы 2 Первомайская көшесінің атауы – Егемен көшесі болып, Алғабас ауылындағы Заречная көшесінің атауы – Достық көшесі болып, Алғабас ауылындағы Центральная көшесінің атауы – Мәдениет көшесі болып, Алғабас ауылындағы Школьная көшесінің атауы–Бейбітшілік көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Корнеевка ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Жумкенова

О переименовании улиц в Корнеевском сельском округе
Решение акима Корнеевского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 июня 2016 года № 3876
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Корнеевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Буденного села Керней – на улицу Акбулак, улицу Дмитрова села Керней – на улицу Тауелсиздик, улицу Тракторная участка ДЭУ села Керней – на улицу Сарыарка, улицу Заречная села Керней – на улицу Достык, улицу Калинина села Керней – на улицу Омара, улицу Первомайская села Керней – на улицу Бейбитшилик, улицу 2 Первомайская села Керней – на улицу Егемен, улицу Заречная села Алгабас – на улицу Достык, улицу Центральная села Алгабас – на улицу Мадениет, улицу Школьная села Алгабас – на улицу Бейбитшилик.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Исполняющая обязанности акима
Корнеевского сельского округа
А. Жумкенова