Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 қыркүйектегі IV сессиясының № 4/42 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 3964 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №49/335 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3600 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы №2-3 (9715-9716) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 362 702 мың теңге:
салықтық түсімдер 1 030 339 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5 944 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер 2 317 243 мың теңге;
2) шығындар 3 400 678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 47 867 мың теңге:
бюджеттік кредиттеу 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 763 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 85 843 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 85 843 мың теңге:
қарыздар түсімдері 63 630 мың теңге;
қарыздарды өтеу 15 763 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 37 976 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ІV сессиясының төрағасы
Т. Мусаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2016 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 4/42 шешімін
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 49/335 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение IV сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 9 сентября 2016 года № 4/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2016 года № 3964. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 49/335 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3600, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 16 января 2016 года № 2-3 (9715-9716), в информационно-правовой системе "Әділет" 18 января 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе:
утвердить бюджет района на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 362 702 тысяч тенге:
налоговые поступления 1 030 339 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5 944 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 317 243 тысяч тенге;
2) затраты 3 400 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 47 867 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 763 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 85 843 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 843 тысяч тенге:
поступление займов 63 630 тысяч тенге;
погашение займов 15763 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 37 976 тысяч тенге.";
2) приложение 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель IV внеочередной
сессии районного маслихата
Т. Мусаев
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 9 сентября 2016 года № 4/42
Приложение 1
к решению Жанааркинского районного маслихата
от 21 декабря 2015 года № 49/335
Бюджет района на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

9767
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24953
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12317
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1276
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13240
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
570
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
199376
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51236
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51236
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12139
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30371
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8726
2
Әлеуметтiк көмек
129632
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129632
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36192
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10032
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26504
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
605
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32621
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18366
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
112
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18508
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18508
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17658
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
850
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

9767
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24953
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12317
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1276
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13240
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
570
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
199376
1
Социальное обеспечение
51236
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51236
005
Государственная адресная социальная помощь
12139
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30371
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
8726
2
Социальная помощь
129632
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129632
002
Программа занятости
36192
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10032
006
Оказание жилищной помощи
5200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26504
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
605
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32621
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18366
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
112
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18508
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18508
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17658
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
850
07
Жилищно-коммунальное хозяйство