Ауданда 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 23 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 3664 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № 141 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға үлгілік шарттар жасасын.
3. Қоғамдық жұмыстарға жіберілгендердің еңбекақысы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданының әкімдігінің
2016 жылғы 27 қаңтардағы
№ 23 қаулысына қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыратын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері
№ р/н
Мекемелердің атаулары
Жұмыстың түрлері
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі ( теңге)
Адамның саны
Жұмыс көлемі
(ай)
Атқарылатын жұмыстар
көлемі
Қоғамдық жұмыс шарты
1
"Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қала аумағын аббаттандыру, көгалдандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті

Об организации общественных работ в районе на 2016 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 27 января 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 февраля 2016 года № 3664. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года N 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31.05.2016 N 141.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, организующих общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, источники их финансирования согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района" заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
3. Утвердить оплату труда граждан, направленных на общественные работы, в размере одной минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
Приложение к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 27 января 2016 года
№ 23
Перечень организаций, организующих общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, источники их финансирования
№ п/н
Наименование организаций
Виды работ
Источник финансирования
Объем работ, (тенге)
Количество человек
Объем работ (месяц)
Объем выполняемых работ
Условия общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинск"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории города
Бюджет Каркаралинского района

5512043
137
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
2
"Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
191502
5
1,5
Күніне 13-15 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
3
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа тапсыратын құжаттарды өңдеу, әлеуметтік көмекті алуға үміттенген азаматтардың материалдық жағдайын тексеру
Қарқаралы ауданының бюджеті
76601
2
1,5
Күніне 7-8 құжат, 7-8 тексеру актісі
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
4
Қарағанды облысының ішкі істер департаментінің Қарқаралы ауданының ішкі істер бөлімі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
5
"Қарқаралы ауданының статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
76601
2
1,5
Күніне 9-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
6
"Қарағанды облысы бойынша қылмыстық-атқару жүйесі департаменті" Қарқаралы ауданының пробация қызметі бөлімшесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
76601
2
1,5
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
7
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Қарқаралы мемлекеттік ұлтттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Аймақты экологиялық сауықтандыру, көгалдандыру, ағаш отырғызу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
300-350 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
8
Қазақстан Республикасы қорғаныс Министрлігінің "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қарулы күштері қатарына шақыру бойынша тұрғындармен жұмыс жасау, шақыру қағазын тарату
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 10-15 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
9
"Қазақстан Республикасы қаржы Министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Қарағанды облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Көлік құралдарына, мүлікке салық төлеу жөніндегі түбіртектері мен хабарламаларын тарату бойынша тұрғындармен жұмыс
Қарқаралы ауданының бюджеті

5512043
137
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
191502
5
1,5
13-15 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
3
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района"
Обработка документов сдаваемых в архив, обследование материального положения граждан, претендующих на получение социальной помощи
Бюджет Каркаралинского района
76601
2
1,5
7-8 документов ежедневно, 7-8 проверочных актов
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
4
Департамент внутернних дел Карагандинской области Отдел внутренних дел Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
5
Государственное учреждение "Управление статистики Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
76601
2
1,5
9-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
6
Государственное учреждение "Департамент уголовно-исполнительной сисмемы по Карагандинской области" Отделение службы пробации Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
76601
2
1,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
7
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк" комитета лесного хозяйства и животного мира министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Экологическое оздоравление, озеленение территории, посадка деревьев
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
300-350 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
8
Министерство обороны Республики Казахстан Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каркаралинского района Карагандинской области"
Работа с населением по проведению призыва в ряды Вооруженных сил, раздача повесток
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
10-15 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
9
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Каркаралинскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Работа с населением по раздаче уведомлений и квитанций по уплате налогов на имущество, транспортные средства
Бюджет Каркаралинского района

191502
5
1,5
Күніне 15-17 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
10
Республикалық мемлекеттік мекемесінің "Қарқаралы сот актілерін орындау бойынша аумақтық бөлімі" филиал
Шақыру қағаздарын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 5-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
11
Қарқаралы ауданының прокуратурасы
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
153201
4
1,5
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
12
Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қарқаралы ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 5-6 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
13
"Қарқаралы ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
38301
1
1,5
Күніне 5-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
14
"Қазақстан Республикасы әділет министрлігі Қарағанды облысының әділет департаменті Қарқаралы ауданының әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 5-10 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
15
"Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық соты" республикалық мемлекеттік мекемесі
Шақыру қағаздарын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 7-8 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
16
"Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалы
Мұрағатқа тапсыратын құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
76601
2
1,5
Күніне 5-7 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
17
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облысы бойынша филиалының Қарқаралы ауданындағы бөлімі
Құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті
114902
3
1,5
Күніне 7-9 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
18
Қарағанды облысының Қарқаралы ауданының № 2 аудандық соты
Шақыру қағаздарын тарату, құжаттарды өңдеу
Қарқаралы ауданының бюджеті

191502
5
1,5
15-17 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
10
Филиал республиканского государственного учреждения "Каркаралинского территориального отдела по исполнению судебных актов"
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
11
Прокуратура Каркаралинского района
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
153201
4
1,5
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
12
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Каркаралинского района" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
5-6 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
13
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
38301
1
1,5
5-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
14
Республиканское государственное учреждение "Министерство юстиции Республики Казахстан Департамент юстиции Карагандинской области управление юстиции Каркаралинского района"
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
5-10 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
15
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский районный суд Карагандинской области"
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
7-8 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
16
Карагандинский областной филиал республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан"
Обработка документов сдаваемых в архив
Бюджет Каркаралинского района
76601
2
1,5
5-7 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
17
Отдел Каркаралинского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Карагандинской области
Обработка документов
Бюджет Каркаралинского района
114902
3
1,5
7-9 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
18
Районный суд № 2 Каркаралинского района Карагандинской области
Раздача повесток, обработка документов
Бюджет Каркаралинского района

76601
2
1,5
Күніне 7-9 құжат
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
19
"Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
766004
20
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
20
"Қарағайлы кенті әкімінің аппараты" мемлекттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
766004
20
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
21
"Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
22
"Қасым Аманжолов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
23
"Балқантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
24
"Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
25
"Бесоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
26
"Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
27
"Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
28
"Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
29
"Қаршығалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
30
"Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
31
"Қырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
32
"Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
33
"Мәди ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
34
"Нұркен Әбдіров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
35
"Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
36
"Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
37
"Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
38
"Темірші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
39
"Томар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
40
"Угар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
41
"Шарықты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
42
"Ынталы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл аумағын көгалдандыру, аббаттандыру және санитарлық тазарту
Қарқаралы ауданының бюджеті
268101
7
1,5
100-200 шаршы метр
Аптасына 5 күн, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін
Барлығы

76601
2
1,5
7-9 документов ежедневно
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
766004
20
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
20
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карагайлы"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
766004
20
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Касым Аманжоловского сельского округа Каркаралинского района"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Балкантауского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
28
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
29
Государственное учреждение "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
30
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
31
Государственное учреждение "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
32
Государственное учреждение "Аппарат акима Мартбек Мамыраевского сельского округа "
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
33
Государственное учреждение "Аппарат акима Мадийского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
34
Государственное учреждение "Аппарат акима Нуркен Абдировского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
35
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Ныгмета Нурмакова"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
36
Государственное учреждение "Аппарат акима Таттимбетовского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
37
Государственное учреждение "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
38
Государственное учреждение "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
39
Государственное учреждение "Аппарат акима Томарского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
40
Государственное учреждение "Аппарат акима Угарского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
41
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
42
Государственное учреждение "Аппарат акима Ынталинского сельского округа"
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка территории села
Бюджет Каркаралинского района
268101
7
1,5
100-200 квадратных метра
С 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов 5 дней в неделю
Всего