Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 429 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 ақпандағы 43 сессиясының № 449 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда № 3659 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының № 429 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (5439) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 058 761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 556 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 491 875 мың теңге;
2) шығындар – 3 073 459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 27 207 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 44 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 334 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 41 905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 905 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 44 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 334 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 698 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Б.Шайжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
2 ақпан 2016 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 2 ақпандағы
43 сессиясының № 449 шешіміне
қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
41 сессиясының № 429 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 43 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 2 февраля 2016 года № 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2016 года № 3659
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584 , опубликовано в газете "Нұра" от 9 января 2016 года № 1 (5439), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3058 761 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 556 772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 414 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –2 491 875 тысяч тенге;
2) затраты – 3 073 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27 207 – тысяч тенге:
бюджетные кредиты –44 541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –17 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 41 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 905 тысяч тенге:
поступления займов – 44 541 тысяч тенге;
погашение займов – 17 334 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14698 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Б. Шайжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова
2 февраля 2016 года
Приложение
к решению 43 сессии
Нуринского районного маслихата
от 2 февраля 2016 года № 449
Приложение 1
к решению 41 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 429
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы