Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 37/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4084 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 03/13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 12.01.2018 № 03/13 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабы 7), 8), 9) тармақшаларына және Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Нұра ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе атаанасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 22 декабря 2016 года № 37/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2017 года № 4084. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 12 января 2018 года № 03/13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 12.01.2018 № 03/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно – исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7) , 8) , 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования , лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13898) акимат Нуринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Н. Омарханов
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 37/02 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа оналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Нұра ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің
тізімдік саны
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Нұра аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
319
1
3
2.
"Нұра ауданының көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
86
1
1
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 37/02 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Нұра ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Нұра ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
51
1
1
2.
"Нұра ауданының көпсалалы коледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
86
1
1
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсандағы
№ 37/02 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Нұра ауданы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Нұра аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
319
1
3
2.
Нұра ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
40
1
1
3.
"Нұра ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
55
1
1

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Нуринского района Н. Омарханов
Приложение 1
к постановлению акимата Нуринского района
от 22 декабря 2016 года № 37/02
Перечень организаций Нуринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Нуринского района"
319
1
3
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный колледж Нуринского района"
86
1
1
Приложение 2
к постановлению акимата Нуринского района
от 22 декабря 2016 года № 37/02
Перечень организаций Нуринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Государственное учреждение "Отдел образования Нуринского района"
55
1
1
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Многопрофильный колледж Нуринского района"
86
1
1
Приложение 3
к постановлению акимата Нуринского района
от 22 декабря 2016 года № 37/02
Перечень организаций Нуринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Нуринского района"
319
1
3
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбобек" отдела образования Нуринского района
40
1
1
3.
Государственное учреждение "Отдел образования Нуринского района"
55
1
1