Салық салу мақсаттары үшін Ақтас кенті, Шеңбер ауылдық округінің Қорғасын ауылы жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы XХХII сессиясының № 305 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 3698 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 шілдедегі № 201 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 23.07.2018 № 201 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне (бұдан әрі - Кодекс) Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу мақсаттары үшін Ақтас кенті, Шеңбер ауылдық округінің Қорғасын ауылы жерлерін аймақтарға бөлу жобалары 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Кодекстің 379, 381 және 383 баптарында белгіленген Ақтас кенті және Шеңбер ауылдық округінің Қорғасын ауылының шекарасындағы жер салығының базалық мөлшерлемелері 3 қосымшаға сәйкес төмендетілсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Маткенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
2016 жылғы15 ақпандағы № 305
шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
2016 жылғы15 ақпандағы № 305
шешіміне 2 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
2016 жылғы15 ақпандағы № 305
шешіміне 3 қосымша
Атауы
Нөмерлері
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін төмендету немесе жоғарлату
1.
Ақтас
кенті
І
- 15%
ІІ
- 18%
ІІІ
-38%
2.
Шеңбер ауылдық округі Қорғасын ауылы
І
-5%
ІІ
-11%
ІІІ
-23%

Об утверждении проектов (схем) зонирования земель поселка Актас, села Коргасын Шенберского сельского округа для целей налогообложения
Решение XХХII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 15 февраля 2016 года № 305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2016 года № 3698. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 23 июля 2018 года № 201
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 23.07.2018 № 201 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее - Кодекс) от 10 декабря 2008 года Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель поселка Актас, села Коргасын Шенберского сельского округа для целей налогообложения согласно приложениям 1, 2.
2. Понизить базовые ставки установленные статьями 379, 381 и 383 Кодекса в границах поселка Актас, села Коргасын Шенберского сельского округа согласно приложению 3.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии М. Маткенов
Секретарь районного
маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению Улытауского районного маслихата
от 15 февраля 2016 года № 305
Приложение 2
к решению Улытауского районного маслихата
от 15 февраля 2016 года № 305
Приложение 3
к решению Улытауского районного маслихата
от 15 февраля 2016 года № 305
Найменование
Номера
Понижение или повышение базовой ставки земельного налдога
1.
поселок Актас
І
- 15%
ІІ
- 18%
ІІІ
-38%
2.
село Коргасын Шенберского сельского округа
І
-5%
ІІ
-11%
ІІІ
-23%