2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 35/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 шілдеде № 3914 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шет ауданы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Шет ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 28/01 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шет ауданы әкімінің орынбасары А.А.Әбілдинге жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандаулетов
Шет ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 07 шілдедегі
№ 35/06 қаулысымен
бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шағындардың орташа құны (теңге) кем емес
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
3 жасқа дейін
3-тен 5 жасқа дейін
3 жасқа дейін
3-тен 5 жасқа дейін
3 жасқа дейін
3-тен 5 жасқа дейін
1
Балабақша

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 7 июля 2016 года № 35/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2016 года № 3914. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Шетскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Шетского района от 30 мая 2016 года №28/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шетского района Абильдина А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов
Приложение
постановлению акимата
Шетского района от
07 июля 2016 года
№ 35/
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по району
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет
с 3 до 5 лет
до 3 лет
с 3 до 5 лет
до 3 лет
с 3 до 5 лет
1
Детский сад