"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 01 сәуірдегі № 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 сәуірде № 5444 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 161 951 389,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 225 618,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 686 266,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 031 205,9 мың теңге;
2) шығындар – 160 436 541,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 995 716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8 583 414,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 587 698,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 829 165,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2 829 165,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 310 032,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 310 032,7 мың теңге.";
4-тармақтың 14) тармақшасы алынып тасталсын;
5-тармақ жаңа мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын;
"9) жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге;";
8-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын;
"2) жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына;";
жаңа мазмұндағы 9-2 тармақпен толықтырылсын:
"9-2. Автомобиль жолдарының ұстау шығындарын аудандық коммуналдық меншіктен облысқа берілуіне байланысты 2016 жылға арналған облыстық бюджетте Арал, Сырдария, Шиелі және Жаңақорған бюджеттерінен сомасы 37 586 мың теңге трансферттердің түсімі қаралсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 01 апреля 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 апреля 2016 года № 5444. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269, опубликовано 29 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 951 389,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 225 618,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 686 266,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 031 205,9 тысяч тенге;
2) затраты – 160 436 541,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 995 716,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8 583 414,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 587 698,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 829 165,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 829 165,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 310 032,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 310 032,7 тысяч тенге.";
подпункт 14) пункта 4 исключить;
пункт 5 дополнить подпунктом 9) нового содержания:
"9) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов;";
пункт 8 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения;";
дополнить пунктом 9-2 нового содержания:
"9-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год поступления трансфертов из бюджетов Аральского, Сырдарьинского, Шиелийского и Жанакорганского районов в сумме 37 586 тысяч тенге в связи с передачей расходов на содержание автомобильных дорог из районной коммунальной собственности в областную.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

25 876,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 480 011,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 105 192,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 449,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
262 575,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
40 891,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
49 374,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
11 182,0
024
Дағдарыстық жағдай қауыпы төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
8 348,0
04
Бiлiм беру
20 284 201,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
481 999,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
60 830,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
421 169,0
261
Облыстың білім басқармасы
16 233 627,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 941,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
928 014,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 065,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11 743,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
702 386,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
197 125,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
256 733,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 295 242,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 849 288,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 855 483,0
029
Әдістемелік жұмыс
59 641,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
319 161,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 588 104,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
284 076,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 876,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 480 011,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 105 192,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 449,0
006
Капитальные расходы государственного органа
262 575,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
40 891,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
49 374,0
015
Организация содержания служебных животных
11 182,0
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновений кризисной ситуации
8 348,0
04
Образование
20 284 201,3
253
Управление здравоохранения области
481 999,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
60 830,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
421 169,0
261
Управление образования области
16 233 627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
101 941,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
928 014,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 065,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
11 743,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
702 386,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
197 125,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
256 733,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 295 242,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 849 288,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 855 483,0
029
Методическая работа
59 641,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
319 161,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1 588 104,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
284 076,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

774 625,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 079 658,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 805 780,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
273 878,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 488 917,3
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
585 229,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
903 688,3
05
Денсаулық сақтау
38 324 509,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 497 898,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
152 634,7
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
37 860,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
393 441,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
136 627,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
173 582,1
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 121 330,8
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 316 268,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
53 500,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
747 083,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 463,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 250,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 871,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 182,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
185 469,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
85 402,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

774 625,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 079 658,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 805 780,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
273 878,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 488 917,3
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
585 229,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
903 688,3
05
Здравоохранение
38 324 509,8
253
Управление здравоохранения области
32 497 898,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
152 634,7
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
37 860,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
393 441,0
006
Услуги по охране материнства и детства
136 627,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
173 582,1
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 121 330,8
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 316 268,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
53 500,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
747 083,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 463,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 250,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 871,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 182,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
185 469,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
85 402,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

417 575,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
343 320,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 564 508,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
68 301,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 539,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
141,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
789 015,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 690,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 830 792,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
432 744,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 034 699,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 826 611,2
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 815 778,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
10 833,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 767 596,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 451 479,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 196,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 111,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
334 730,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
609,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

417 575,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
343 320,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 564 508,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
68 301,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 539,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
141,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
789 015,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 690,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 830 792,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
432 744,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 034 699,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 826 611,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 815 778,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 833,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 767 596,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 451 479,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 196,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
262 111,0
003
Социальная поддержка инвалидов
334 730,0
007
Капитальные расходы государственного органа
609,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

563 675,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
524 819,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
440 727,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
140 395,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 548,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
226 006,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 831,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 248,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 602,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 390,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
748 664,0
261
Облыстың білім басқармасы
200 905,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
153 104,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 801,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 793,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
16 424,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 424,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
62 995,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

563 675,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
524 819,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
440 727,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
922,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
140 395,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 548,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
226 006,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4 831,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22 248,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 602,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 390,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 664,0
261
Управление образования области
200 905,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
153 104,0
037
Социальная реабилитация
47 801,0
263
Управление внутренней политики области
35 793,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
35 793,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
16 424,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
16 424,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
62 995,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

333 258,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 227,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 439 315,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 033 876,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
16 103,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 408 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
1 200,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
910 669,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
58 513,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 513,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
321 070,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 795,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
5 963,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
167 896,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 416,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
349 520,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 744,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 744,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
284 776,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
284 776,0
12
Көлiк және коммуникация
7 375 561,8

333 258,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 227,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 439 315,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 033 876,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
16 103,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 408 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
1 200,0
056
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
910 669,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
58 513,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
58 513,0
719
Управление ветеринарии области
321 070,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 795,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
167 896,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
102 416,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
349 520,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 744,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
64 744,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
284 776,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
284 776,0
12
Транспорт и коммуникации
7 375 561,8

268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 375 561,8
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 632,8
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 852 837,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
128 593,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 349 030,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 052 973,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
909 814,0
13
Басқалар
23 278 758,2
120
Облыс әкімінің аппараты
417 024,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
417 024,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 605 416,2
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
98 398,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
819 989,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 836 316,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 850 713,2
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
547 381,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
547 381,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 046 598,0
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 350 461,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
696 137,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы

268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 375 561,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 632,8
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 852 837,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
128 593,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 349 030,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 052 973,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
909 814,0
13
Прочие
23 278 758,2
120
Аппарат акима области
417 024,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
417 024,0
257
Управление финансов области
16 605 416,2
012
Резерв местного исполнительного органа области
98 398,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
819 989,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
13 836 316,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 850 713,2
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
547 381,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
547 381,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 046 598,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 350 461,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696 137,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области

122 379,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 379,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 048 942,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 048 942,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 491 018,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 286 668,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 350,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
016
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
10 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
6 589,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
6 589,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 589,0
15
Трансферттер
28 777 668,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 777 668,7
007
Субвенциялар
28 599 752,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
155 572,8
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
22 343,9
3. Таза бюджеттік кредиттеу
6 995 716,0
Бюджеттік кредиттер
8 583 414,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 761 260,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 761 260,0
037
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 761 260,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 785 924,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 785 924,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4 785 924,0
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1 336 230,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 336 230,0
025
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер

122 379,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
122 379,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 048 942,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 048 942,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 491 018,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
19 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 286 668,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 350,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
170 000,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
14
Обслуживание долга
6 589,0
257
Управление финансов области
6 589,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
6 589,0
15
Трансферты
28 777 668,7
257
Управление финансов области
28 777 668,7
007
Субвенции
28 599 752,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
155 572,8
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
22 343,9
3. Чистое бюджетное кредитование
6 995 716,0
Бюджетные кредиты
8 583 414,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 761 260,0
06
255
Управление сельского хозяйства области
1 761 260,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 761 260,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 785 924,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 785 924,0
07
271
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4 785 924,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 336 230,0
10
255
Управление сельского хозяйства области
1 336 230,0
10
255
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов