Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына "килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 462 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 мамырда № 5522 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 770 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 28.04.2017 № 770 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына және "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11223 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары бекітілсін.
2. "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 938 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4992 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылы 4 маусымда жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мырзахметов
2016 жылғы "23" мамыр
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "23" мамырдағы
№ 462 қаулысына қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидия нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігінің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы, теңге
Отандық өндіріс тыңайтқыштары
1

Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Постановление акимата Кызылординской области от 23 мая 2016 года № 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 мая 2016 года № 5522. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 770
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 28.04.2017 № 770 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11223) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 938 "О субсидировании стоимости удобрений (за исключением органических удобрений)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4992, опубликовано 4 июня 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______________ А. Мырзахметов
"23" мая 2016 года
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "23" мая 2016 года № 462
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы измерения
Норма субсидий на одну единицу, тенге
Удобрения отечественного производства
1