"2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 478 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 маусымда № 5531 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5316 тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) аталған қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесiндегі:
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 1 бөлімінің:
реттік нөмірі төртінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
4
"Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауындағы газ тарату желілерінің құрылысы", "Қызылорда қаласы Сырдария өзенінің сол жақ жағалауын жылумен жабдықтау" бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін мемлекеттік сараптамадан өткізу
4 326
";
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 2 бөлімінің:
реттік нөмірі бірінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
Қызылорда қаласында Сырдария өзенінің сол жақ жағалау бөлігінде көше-жолдары желісінің құрылысы
212 911
";
2) аталған қаулымен бекітілген конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесiндегі:
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 1 бөлімінің:
реттік нөмірі үшінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
3
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных и концессионных проектов на 2016 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 07 июня 2016 года № 478. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 июня 2016 года № 5531. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах бюджетных инвестиционных и концессионных проектов на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5316, опубликовано 28 января 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
1) в Перечне бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области":
строку с порядковым номером четвертая изложить в новой редакции:
"
4
Проведение государственной экспертизы технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов "Строительство газораспределительных сетей левого берега реки Сырдарьи в городе Кызылорда", "Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарьи в городе Кызылорде"
4 326
";
в разделе 2 "Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области":
строку с порядковым номером первая изложить в новой редакции:
"
1
Строительство улично-дорожных сетей в левобережной части реки Сырдарьи города Кызылорды
212 911
";
2) в Перечне концессионных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области":
строку с порядковым номером третья изложить в новой редакции:
"
3
Совершенствование системы образования в Кызылординской области

1 491
";
3) аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесіндегі:
"Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 2 бөлімінің:
реттік нөмірі екінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру
3 829
".

1 491
";
3) в Перечне услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственное учреждение "Управление образования Кызылординской области":
строку с порядковым номером вторая изложить в новой редакции:
"
2
Совершенствование системы образования в Кызылординской области
3 829
".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев