Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограммға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 500 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 5556 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 813 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 22.06.2017 № 813 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына және "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 13717 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары бекітілсін.
2. "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің құнын субсидиялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5102 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылы 18 тамызда жарияланған) Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 101 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "23 " маусым
№ 500 қаулысымен бекітілген
Субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары
Субсидияланатын
гербицидтердің түрлері
Өлшем бірлігі
Бір өлшем бірлігінің
құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке арналған субсидия нормасы,
теңге
1

Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и предельных норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)
Постановление акимата Кызылординской области от 23 июня 2016 года № 500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2016 года № 5556. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12 июня 2017 года № 813
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12.06.2017 № 813 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13717) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых видов средств защиты растений и предельные нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 30 июля 2015 года № 101 "О субсидировании стоимости гербицидов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5102, опубликовано 18 августа 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "23" июня 2016 года № 500
Перечень субсидируемых видов средств защиты растений и предельные нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук)
Виды субсидируемых гербицидов
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы измерения
Норма субсидии на одну единицу,
тенге
1