"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 31 тамыздағы № 50 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 қыркүйекте № 5588 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 167 643 609,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 998 453,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 602 405,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 157 040 750,4 мың теңге;
2) шығындар – 165 327 273,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 218 713,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 14 806 411,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 587 698,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 630 653,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 636 953,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 533 029,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 533 029,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2016 жылға арналған аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап төмендегідей көлемінде белгіленсін:
101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша бюджеттерінен:
Арал ауданы – 16,4%;
Қазалы ауданы – 13,3%;
Қармақшы ауданы – 13,4%;

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 31 августа 2016 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 сентября 2016 года № 5588. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269, опубликовано 29 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 643 609,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 998 453,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 602 405,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 040 750,4 тысяч тенге;
2) затраты – 165 327 273,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 218 713,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 14 806 411,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 587 698,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 630 653,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 636 953,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 300 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 533 029,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 533 029,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. С 1 января 2016 года определить нормативы распределения доходов в областной бюджет на 2016 год с бюджетов районов и города Кызылорды в следующих размерах:
по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов:
Аральского района – 16,4%;
Казалинского района – 13,3%;
Кармакшинского района – 13,4%;

Жалағаш ауданы – 8,4%;
Сырдария ауданы – 100%;
Шиелі ауданы – 13,2%;
Жаңақорған ауданы – 6,3%;
Қызылорда қаласы – 21,1%;
101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша бюджеттерінен:
Арал ауданы – 0%;
Қазалы ауданы – 0%;
Қармақшы ауданы – 0%;
Жалағаш ауданы – 0%;
Сырдария ауданы – 100%;
Шиелі ауданы – 0%;
Жаңақорған ауданы – 0%;
Қызылорда қаласы – 21,1%;
103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша бюджеттерінен:
Арал ауданы – 27,4%;
Қазалы ауданы – 20,5%;
Қармақшы ауданы – 23,6%;
Жалағаш ауданы – 21,0%;
Сырдария ауданы – 100%;
Шиелі ауданы – 21,9%;
Жаңақорған ауданы – 22,3%;
Қызылорда қаласы – 10%.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. "Жергілікті атқарушы органдар борышының 2016 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 280 бұйрығына сәйкес Қызылорда облысының жергілікті атқарушы органы борышының 2016 жылға арналған лимиті 32 057 486,9 мың теңгені құрағаны ескерілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының
6-сессиясының төрағасы хатшысы
І. Тілеп Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "31" тамыздағы
кезектен тыс 6-сессиясының
50 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы "10" желтоқсандағы
42 сессиясының № 325 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

Жалагашского района – 8,4%;
Сырдарьинского района – 100%;
Шиелийского района – 13,2%;
Жанакорганского района – 6,3%;
города Кызылорды – 21,1%;
по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" с бюджетов:
Аральского района – 0%;
Казалинского района – 0%;
Кармакшинского района – 0%;
Жалагашского района – 0%;
Сырдарьинского района – 100%;
Шиелийского района – 0%;
Жанакорганского района – 0%;
города Кызылорды – 21,1%;
3) по коду 103.101 "Социальный налог" с бюджетов:
Аральского района – 27,4%;
Казалинского района – 20,5%;
Кармакшинского района – 23,6%;
Жалагашского района – 21,0%;
Сырдарьинского района – 100%;
Шиелийского района – 21,9%;
Жанакорганского района – 22,3%;
города Кызылорды – 10%.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в соответствии с приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 280 "Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2016 год" лимит долга местного исполнительного органа Кызылординской области на 2016 год составил 32 057 486,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретарь
6 сессии Кызылординского Кызылординского областного
областного маслихата маслихата
И. Тлеп Н. Байкадамов
Приложение
к решению внеочередной 6 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "31" августа 2016 года № 50
Приложение 1
к решению 42 сессии Кызылординского областного маслихата
от "10" декабря 2015 года № 325
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4 855 483,0
029
Әдістемелік жұмыс
59 299,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 322,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 588 104,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
254 601,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
877 432,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 095 922,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 822 044,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
273 878,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 414 991,4
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
590 300,4
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 824 691,0
05
Денсаулық сақтау
37 955 694,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 123 599,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
150 774,7
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
37 860,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
393 441,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
139 238,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
172 381,1
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 841 350,8
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 218 347,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
59 252,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
747 083,0

4 855 483,0
029
Методическая работа
59 299,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
437 322,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1 588 104,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 601,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
877 432,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 095 922,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 822 044,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
273 878,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 414 991,4
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
590 300,4
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 824 691,0
05
Здравоохранение
37 955 694,1
253
Управление здравоохранения области
32 123 599,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
150 774,7
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
37 860,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
393 441,0
006
Услуги по охране материнства и детства
139 238,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
172 381,1
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 841 350,8
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 218 347,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
59 252,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
747 083,0

016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
25 463,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 250,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 871,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 182,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
185 469,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
85 402,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
417 575,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
343 320,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 564 199,9
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
93 663,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 539,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
141,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
789 015,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
9 690,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
178 611,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 810 002,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
425 879,6
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 035 599,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 832 095,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 821 770,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
10 324,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 609 051,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 284 074,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
25 463,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 250,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 871,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 182,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
185 469,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
85 402,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
417 575,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
343 320,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 564 199,9
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
93 663,0
029
Областные базы спецмедснабжения
30 539,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
141,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
789 015,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
9 690,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
178 611,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 810 002,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
425 879,6
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 035 599,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 832 095,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 821 770,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
10 324,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 609 051,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 284 074,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

107 498,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
262 582,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
333 026,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
546 391,6
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
514 399,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
433 213,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
144 453,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 548,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
219 612,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 831,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 248,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
32 602,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
43 335,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
613 406,0
261
Облыстың білім басқармасы
204 302,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
156 343,8
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 959,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 793,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

107 498,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
262 582,0
003
Социальная поддержка инвалидов
333 026,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
546 391,6
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
514 399,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
433 213,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
922,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
144 453,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 548,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
219 612,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4 831,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
22 248,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
32 602,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43 335,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
613 406,0
261
Управление образования области
204 302,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
156 343,8
037
Социальная реабилитация
47 959,0
263
Управление внутренней политики области
35 793,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

35 793,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 019,8
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 019,8
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
59 862,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
59 862,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 850 665,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 867 540,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 130,7
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 306 128,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
63 782,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
373 499,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
10 983 125,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
937 915,6
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
245 000,0
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 800 209,4
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 791 451,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 062 583,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
211 728,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
132 275,0
263
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
590 339,0
010
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
23 052,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 855,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 334,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы

35 793,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 019,8
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
15 019,8
295
Управление по контролю в сфере труда области
59 862,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
59 862,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 850 665,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 867 540,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
124 130,7
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 306 128,0
038
Развитие коммунального хозяйства
63 782,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
373 499,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
10 983 125,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
937 915,6
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
245 000,0
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 800 209,4
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 791 451,3
263
Управление внутренней политики области
1 062 583,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
211 728,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
132 275,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
590 339,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23 052,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 855,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
93 334,0
273
Управление культуры, архивов и документации области

716 189,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
13 930,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
375 355,6
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
5 000,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 958 744,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 439,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
17 497,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
349 002,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
57 983,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 994 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
30 495,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
6 227,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 061 158,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
865 434,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
16 103,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 408 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
1 200,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
500 000,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
53 988,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 988,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
308 224,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

716 189,0
006
Охрана животного мира
13 930,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
375 355,6
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
5 000,0
255
Управление сельского хозяйства области
7 958 744,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
148 439,0
002
Поддержка семеноводства
17 497,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
349 002,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
57 983,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 994 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 495,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6 227,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 061 158,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
865 434,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
16 103,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 408 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
1 200,0
056
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
500 000,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
53 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
53 988,0
719
Управление ветеринарии области
308 224,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

44 586,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 654,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
157 568,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 416,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
383 432,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 717,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 717,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
318 715,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
294 105,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
24 610,0
12
Көлiк және коммуникация
7 607 865,6
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 607 865,6
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 740,8
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 860 574,1
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121 014,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 532 224,9
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 070 177,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
944 452,0
13
Басқалар
23 532 299,1
120
Облыс әкімінің аппараты
365 200,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
365 200,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 522 722,2
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
98 398,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
819 989,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

44 586,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 654,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
157 568,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
102 416,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
383 432,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 717,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
64 717,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
318 715,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
294 105,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
24 610,0
12
Транспорт и коммуникации
7 607 865,6
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 607 865,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
61 740,8
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 860 574,1
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
121 014,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 532 224,9
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 070 177,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
944 452,0
13
Прочие
23 532 299,1
120
Аппарат акима области
365 200,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
365 200,0
257
Управление финансов области
17 522 722,2
012
Резерв местного исполнительного органа области
98 398,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
819 989,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

14 753 622,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 850 713,2
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
477 777,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
477 777,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 955 211,1
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 259 074,1
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
696 137,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
116 110,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 110,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
619 610,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
619 610,8
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 475 668,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 286 668,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
170 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
7 236,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 236,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 236,0
15
Трансферттер
28 786 940,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 786 940,6
007
Субвенциялар
28 599 752,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
158 497,8
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
6 346,9
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

14 753 622,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 850 713,2
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
477 777,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
477 777,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 955 211,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 259 074,1
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696 137,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
116 110,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
116 110,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
619 610,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
619 610,8
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 475 668,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
19 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 286 668,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
170 000,0
14
Обслуживание долга
7 236,0
257
Управление финансов области
7 236,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 236,0
15
Трансферты
28 786 940,6
257
Управление финансов области
28 786 940,6
007
Субвенции
28 599 752,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
158 497,8
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
6 346,9
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан