Қызылорда қаласының кейбір көшелерін атау және қайта атау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қазандағы № 625 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 қазандағы № 66 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 желтоқсанда № 5659 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 23 қыркүйектегі қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласының мына көшелері:
1) "Сәулет-1" – "Ахмеджан Нұрекеев";
2) "Сәулет-2" – "Сүлеймен Қалыбаев";
3) "Сәулет-35" – "Секен Сүлейменов";
4) "Саяхат-13" – "Әділбек Қайруллаев";
5) "Саяхат-14" – "Шолпан Бәкірова" есімдерімен аталсын.
2. Қызылорда қаласының мына көшелері:
1) "Жиделі" – "Камал Шөкенов";
2) "Малоэтажная" – "Қази Данабаев";
3) "Алмалы" – "Садықбек Сапарбеков" есімдерімен қайта аталсын.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының Қызылорда облыстық
әкімі мәслихатының кезектен тыс
8-сессиясының төрағасы
_______________ Қ. Көшербаев ______________ Қ.Бисенов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
____________ Н. Байқадамов

О наименовании и переименовании некоторых улиц города Кызылорда
Постановление акимата Кызылординской области от 26 октября 2016 года № 625 и Решение Кызылординского областного маслихата от 26 октября 2016 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 декабря 2016 года № 5659
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 23 сентября 2016 года акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить имена следующим улицам города Кызылорды:
1) "Саулет-1" – "Ахмеджан Нұрекеев";
2) "Саулет-2" – "Сүлеймен Қалыбаев";
3) "Саулет-35" – "Секен Сүлейменов";
4) "Саяхат-13" – "Әділбек Қайруллаев";
5) "Саяхат-14" – "Шолпан Бәкірова".
2. Переименовать следующие улицы города Кызылорды:
1) "Жиделі" – "Камал Шөкенов";
2) "Малоэтажная" – "Қази Данабаев";
3) "Алмалы" – "Садықбек Сапарбеков".
3. Настоящее постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Председатель
Кызылординской области внеочередной 8-сессии
Кызылординского областного
маслихата
____________ К. Кушербаев ___________ К.Бисенов
Секретарь
Кызылординского
областного маслихата
___________ Н.Байкадамов