Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 5702 болып тіркелді.
Ескерту. Атауы орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қызылорда облысы әкімінің 20.12.2017 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қызылорда облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қызылорда облысы әкімінің 20.12.2017 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Е.Г. Кимге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімінің
2016 жылғы "22" желтоқсандағы № 21 шешіміне
қосымша
Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімінің 20.12.2017 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы тәртіп Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібін "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабы, 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібін айқындайды.

Об определении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных, культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области
Решение акима Кызылординской области от 22 декабря 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 января 2017 года № 5702.
Сноска. Наименование изложено в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Кызылординской области от 20.12.2017 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Определить порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области.
Сноска. Пункт 1 – изложен в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Кызылординской области от 20.12.2017 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Ким Е.Г.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к решению акима Кызылординской области
от "22" декабря 2016 года № 21
Порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области
Сноска. Приложение – в редакции решения акима Кызылординской области от 20.12.2017 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящий порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области разработан в соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и определяет порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области.

2. Спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сатуға, аталған өнімді сатуға арналған сауда объектілерінен және қоғамдық тамақтану объектілерінен тыс рұқсат етілмейді.

2. Реализация продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий не допускается вне торговых объектов и объектов общественного питания, предназначенных для реализации данной продукции.