"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №51/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 51-9/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 5668 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 51/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5288 тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарында № 01-02 (1219-1220) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2016 жылдың 6-12 қаңтарында №53 (1308) "Кызылорда-таймс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 44 984 068,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 886 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417 442,2 мың теңге;
трансферттер түсімі- 28 531 841,3 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
2) шығындар – 51 937 130,0 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 969 899,5 мың теңге;
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6 969 899,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 7 524 353 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 077 850 мың теңге.
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 523 396,5 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтары - 523 396,5 мың теңге.
аталған шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті ІХ сессиясының төрағасы
М. КӘРІМБАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БОХАНОВА
Қалалық мәслихатының
2016 жылғы 14 желтоқсандағы
№51-9/3 шешіміне 1 қосымша
Қалалық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 51/2 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

"О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2015 года №51/2 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 51-9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 декабря 2016 года № 5668. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2015 года № 51/2 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5288, опубликовано 6 января 2016 года за №01-02 (1219-1220) в газете "Ақмешіт Ақшамы", 6-12 января 2016 года за №53 (1308) в газете "Кызылорда-таймс") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1) доходы – 44 984 068,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 886 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 148 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 417 442,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 531 841,3 тысяч тенге;
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
2) затраты – 51 937 130,0 тысяч тенге;
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 969 899,5 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6 969 899,5 тысяч тенге;
поступление займов – 7 524 353 тыясч тенге;
погашение займов – 1 077 850 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 523 396,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 523 396,5 тысяч тенге;
приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной IХ сессии
Кызылординского городского маслихата
М. КАРИМБАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение 1
к решению городского маслихатa
от 14 декабря 2016 года №51-9/3
Приложение 1
к решению городского маслихатa
от 24 декабря 2015 года №51/2
Городской бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

148 147,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
29 567,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
861,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
861,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
27 445,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
6 746,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
20 699,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1 261,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
0,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 248,6
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
12,4
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
114,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
114,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
114,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
0,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
0,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
15 423,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
15 423,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

148 147,0
01
Доходы от государственной собственности
29 567,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
861,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
861,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
27 445,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
6 746,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 699,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1 261,0
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 248,6
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
12,4
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
114,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
114,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
114,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
15 423,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
15 423,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета