Көшені қайта атау туралы
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 мамырда № 5507 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Талсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округінің Талсуат аулындағы "Мұнайшы" көшесі "Сардарбек Нұрмағамбетов" есімімен қайта аталынсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талсуат ауылдық
округінің әкімі Т. Мусабаев

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Талсуат города Кызылорда от 27 апреля 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2016 года № 5507
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года №4 аким сельского округа Талсуат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Мунайшы" именем "Сардарбек Нұрмағамбетов" села Талсуат сельского округа Талсуат города Кызылорда.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Талсуат Т. Мусабаев