Көшеге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 1440 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 5683 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысы негізінде, Тасбөгет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Тасбөгет кентіндегі атауы жоқ көшеге Ержігіт Бозғұловтың есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасбөгет кентінің әкімі Ж. Алиев

О присвоении наименования улице
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 29 ноября 2016 года № 1440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2016 года № 5683
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и на основании заключения Кызылординской областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3, аким поселка Тасбогет РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице имя "Ержігіт Бозғұлов" в поселке Тасбогет, города Кызылорды.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Тасбогет Ж. Алиев