"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 291 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 ақпанда № 5366 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5290 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №5 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 318 025 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 454 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 841 343 мың теңге;
2) шығындар – 9 367 636,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61 036,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 036,6 мың теңге.";
"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының № 266 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық Арал аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихат хатшысының
қырық тоғызыншы міндетін уақытша атқарушы
сессиясының төрағасы
А.Бөлекбаев А.Жоланов
2016 жылғы "19" ақпандағы № 29
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс қырық тоғызыншы сессиясының шешіміне
1-қосымша

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2016 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 февраля 2016 года № 5366. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5290, опубликовано в районной газете "Толқын" от 20 января 2016 года №5) следующие изменения и дополнений:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 9 318 025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 454 672 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 010 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 841 343 тысяч тенге;
затраты – 9 367 636,6 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 11 425 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 19 089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61 036,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 61 036,6 тысяч тенге".
приложения 1, 4 решения очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сорок Временный исполнитель
девятой сессий Аральского Секретаря Аральского
районного маслихата районного маслихата
А. Болекбаев А. Жоланов
Приложение 1
к решению внеочередной сорок девятой сессии
Аральского районного маслихата
от "19" февраля 2016 года №291
Приложение 1
к решению очередной сорок четвертой сессии
Аральского районного маслихата

24 927,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 750,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
46 355,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
878,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
20 423,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9 166,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5 504,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
1 276,0
05
Денсаулық сақтау
1 417,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 417,0
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
1 417,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
474 166,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 183,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 183,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
139 389,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 751,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
124 346,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
3 292,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
58 651,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
58 651,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
218 711,0
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 808,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
36 146,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

24 927,0
004
'Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
12 750,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46 355,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
878,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 423,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 166,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 504,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
1 276,0
05
Здравоохранение
1 417,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 417,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 417,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
474 166,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 183,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 183,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
139 389,0
010
Государственная адресная социальная помощь
11 751,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
124 346,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3 292,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
58 651,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 651,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
218 711,0
005
'Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 808,0
007
Жилищная помощь
36 146,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики