"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 37 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 қыркүйекте № 5597 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының № 266 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5290 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №5 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10 219 764 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 006 684 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 191 070 мың теңге;
2) шығындар – 10 269 375,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 11 425 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 19 089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 61 036,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61 036,6 мың теңге.";
"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті қырық төртінші сессиясының № 266 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1-2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс жетінші сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысының
уақытша міндетін атқарушы
А. Асанбаев

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05 сентября 2016 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 сентября 2016 года № 5597. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5290, опубликовано в районной газете "Толқын" от 20 января 2016 года №5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 10 219 764 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 006 684 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 010 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 191 070 тысяч тенге;
2) затраты – 10 269 375,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 425 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 19 089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 61 036,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 61 036,6 тысяч тенге".
приложения 1, 4 решения очередной сорок четвертой сессии Аральского районного маслихата от 24 декабря 2015 года №266 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
седьмой сессии Аральского
районного маслихата, временно
исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата
А. Асанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной седьмой сессии
Аральского районного маслихата

6 623,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 308,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
39 446,0
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
370,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 863,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
112 297,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 444,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
52 674,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 165,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 957,0
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
39 957,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 888,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 888,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6 675,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 946,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 729,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
194 082,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
400,0
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 351,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 351,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 662,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 662,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
74 410,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
4 692,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
24 813,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

6 623,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 308,0
007
Жилищная помощь
39 446,0
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
370,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 863,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
112 297,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 444,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52 674,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 165,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 957,0
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
39 957,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 888,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 888,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6 675,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 946,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4 729,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
194 082,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
400,0
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 351,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 351,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 662,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 662,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
74 410,0
005
Развитие коммунального хозяйства
4 692,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
24 813,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов