"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 364 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 сәуірде № 5486 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы LІ сессиясының № 364 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5274 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы №5, 23 қаңтардағы №6 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11123863,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1620216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22848 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26714 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9454085,2 мың теңге;
2) шығындар – 11196428,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2601531 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2649385 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47854 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 55802 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 55802 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2729898,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2729898,3 мың теңге.
3-тармақ:
1), 3) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 2635 мың теңге;";
"3) мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға 115007 мың теңге;";
4-тармақ:
10), 11) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"10) абаттандыруға 309999,2 мың теңге;";
"11) көлік инфрақұрылымын дамытуға 307399 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихатының Аудандық мәслихат
кезектен тыс II сессиясының хатшысы
төрағасы
Ғ. Әліш К.Назымбеков
Қазалы аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 19 сәуірдегі
II сессиясының №12 шешіміне
1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
LI сессиясының №364 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 364 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 апреля 2016 года № 12. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 27 апреля 2016 года № 5486. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии LI Казалинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 364 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5274, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 20 января 2016 года № 5, от 23 января № 6) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11123863,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1620216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22848 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26714 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9454085,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11196428,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2601531 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2649385 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47854 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 55802 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 55802 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2729898,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2729898,3 тысяч тенге.
пункт 3:
подпункт 1), 3) изложить в следующей новой редакции:
"1) на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния 2635 тысяч тенге;";
"3) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих 115007 тысяч тенге;";
пункт 4:
подпункт 10), 11) изложить в следующей новой редакции:
"10) на благоустройство 309999,2 тысяч тенге;";
"11) на развитие транспортной инфраструктуры 307399 тысяч тенге;";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретарь
ІІ сессии районного маслихата районного маслихата
Г. Алиш К. Назымбеков
Приложение 1
к решению ІI сессии
Казалинского районного маслихата
от 19 апреля 2016 года № 12
Приложение 1
к решению LI сессии
Казалинского районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 364
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

28508
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28508
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
176281
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137235
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
39046
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
504563
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
463022
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12368
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29173
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29018
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28750
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
268
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26833
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26833
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33615
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33466
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
149
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
613
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
613
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
14792
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14792
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
76591
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76576
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15
2
Қорғаныс
38191
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3194
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3194
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34997
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою

28508
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
28508
122
Аппарат акима района (города областного значения)
176281
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
137235
003
Капитальные расходы государственного органа
39046
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
504563
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
463022
022
Капитальные расходы государственного органа
12368
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29173
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29018
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28750
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
268
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26833
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
26833
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33466
013
Капитальные расходы государственного органа
149
467
Отдел строительства района (города областного значения)
613
040
Развитие объектов государственных органов
613
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
14792
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14792
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
76591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
76576
003
Капитальные расходы государственного органа
15
2
Оборона
38191
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3194
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3194
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34997
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)

244469
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4584
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
74
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30062
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
14884
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
458
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4505
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
100670
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50633
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
37664
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
935
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
30967
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
30967
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2012
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2012
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6350
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1532
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
604702,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10055
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10055
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
642
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

244469
004
Программа занятости
4584
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
74
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30062
007
Оказание жилищной помощи
14884
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
458
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4505
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
100670
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50633
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37664
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
935
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
30967
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
30967
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2012
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2012
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6350
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1532
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
604702,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10055
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10055
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
642
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020