"Қазалы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі №85 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 301 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5678 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазалы ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 85 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5496 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 17 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары А. Қаржаубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Мұратбаев

О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 18 апреля 2016 года №85 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2016 год"
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 декабря 2016 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 декабря 2016 года № 5678. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казалинского района от 18 апреля 2016 года № 85 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Казалинскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5496, опубликовано 17 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменение:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Каржаубаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Ж. Муратбаев