Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 03 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет департаментінде 2016 жылғы 04 мамырда № 5501 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасындағы атауы жоқ көшеге "Жалғасбек Байділдаев" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Майлыбас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Қ.Қартабаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ә. Мәмбетов

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Майлыбас Казалинского района Кызылординской области от 05 апреля 2016 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 мая 2016 года № 5501
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года аким сельского округа Майлыбас Казалинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в станций Байкожа, сельского округа Майлыбас имя "Жалғасбек Байділдаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Майлыбас" Картабаева К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Мамбетов