2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 143 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 ақпанда N 5343 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 06 мамырдағы № 244 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 06.05.2016 № 244 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 января 2016 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 февраля 2016 года № 5343. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 06 мая 2016 года № 244
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 06.05.2016 № 244 (вводится в действие со дня подписания).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "15" қаңтардағы
№ 143 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық
жұмыстарға
сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
17
17
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
6000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
158
158
2
"Төретам кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
17
17
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
2000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
38
38
3
"Қармақшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
4
"Иіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
5
"Жосалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
6
"Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
7
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
8
"Дауылкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
9
"Қуандария ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
10
"Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
11
"Алдашбай Ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
12
"Ақай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
1000 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
18
18
13
"Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
300 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
14
"ІІІ Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және көгалдандыру жұмыстары бойынша
300 дана ағаш әктеу
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
15
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
400 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
12
12
16
"Қызылорда облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Қармақшы аудандық мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
17
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министірлігінің Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы (Қармақшы аудандық бөлімшесі)
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
18
Қармақшы аудандық соты
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
19
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қызылорда облыстық Ішкі Істер Департаментінің Қармақшы аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
20
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызылорда облысы Қармақшы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
400 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
5
5
21
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің "Аудандық жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
22
"Қармақшы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қармақшы аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
23
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінің Қызылорда облысы Әділет департаментінің Байқоңыр қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
24
Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің "Қызылорда облысы Байқоңыр қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
25
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігінің Байқоңыр қаласындағы өкілдігі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
26
"Қармақшы ауданының әкімі аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
6
6
27
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қызылорда облысы әділет департаментінің Қармақшы ауданының әділет басқармасы республикалық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
28
Байқоңыр қалалық соты
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
3
3
29
Байкоңыр қалалық прокуратурасы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
30
"Қармақшы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қармақшы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшерінде
Жергiлiктi бюджет
4
4
Барлығы:
500
500

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Накипова Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "15" января 2016 года № 143
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы (количес
тво человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жосалы"
Технические работы по обработке различной документации
1500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
17
17
Работы по озеленению и благоустройства
6000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
158
158
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Торетам"
Технические работы по обработке различной документации
1500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
17
17
Работы по озеленению и благоустройства
2000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
38
38
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кармакшы"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев.На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Иркол"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев. На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жосалы"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев. На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Актобе"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев. На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акжар"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дауылколь"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
9
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Куандария"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
10
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Т.Комекбаев"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Алдашбай Ахун"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акай"
Работы по озеленению и благоустройства
1000 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
18
18
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жанажол"
Работы по озеленению и благоустройства
300 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
6
6
14
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа III Интернационал"
Работы по озеленению и благоустройства
300 штук побелка деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
6
6
15
Коммунальное государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
Технические работы по обработке различной документации
400 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
12
12
16
Коммунальное государственное учреждение "Кармакшинский районный архив" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
17
Кызылординский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (Кармакшинское районное отделение)
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
18
Кармакшинский районный суд
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
6
6
19
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Кармакшинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
20
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кармакшинского района Кызылординской области Министерства обороны Республики Казахстан"
Оказание технической помощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу, рассылка повесток
400 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
5
5
21
Коммунальное государственное учреждение "Районный центр занятости" Кармакшинского районного отдела занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
6
6
22
Коммунальное государственное учреждение "Кармакшинская районная централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Кармакшинского района
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
23
Республиканское государственное учреждение "Управление Юстиции города Байконур Департамента Юстиции Кызылординской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
24
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Байконур Кызылординской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание технической по-мощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу, рассылка повесток
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
25
Государственное учреждение "Представительство Министерства внутренних дел Республики Казахстан в городе Байконур"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
26
Каммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кармакшинского района"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
6
6
27
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Кармакшинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
28
Байконурский городской суд
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
3
3
29
Байконурская городская прокуратура
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
30
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кармакшинский районный дом культуры" государственного учреждения "Кармакшинский районный отдел культуры и развития языков"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан в размер минимальный заработной платы
Местный бюджет
4
4
Всего:
500
500