Шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 ақпандағы № 161 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда N 5352 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй – жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Накиповке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қармақшы аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________ Ә. Құлдүйсенов
"9" ақпан 2016 жыл
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "09" ақпандағы № 161
қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй – жайлар

О предоставлении помещений на договорной основе
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 09 февраля 2016 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 февраля 2016 года № 5352
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить помещения кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Накипову Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
"СОГЛАСНО"
Председатель Кармакшинской
районной избирательной комиссии
______________ Кулдуйсенов А.
"9" февраля 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "09" февраля 2016 года №161
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 20.12.2020 № 200 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Кездесу үшін үй - жайлар
1.
Қармақшы ауданының Жосалы кенті
Жосалы кенті, Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі 3А, "Қармақшы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шәмшат Төлепова атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
2.
Қармақшы ауданының Төретам кенті
Төретам кенті, Ғани Мұратбаев көшесі 16, "Төретам кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Төретам кенттік клуб үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
3.
Ақай ауылдық округінің Ақай ауылы
Ақай ауылы, Ғарышкерлер көшесі 3, "Ақай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақай ауылдық клуб үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
4.
Қармақшы ауылдық округінің
Абыла ауылы
Абыла ауылы, Омар Қошманов көшесі 1, "Қармақшы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қармақшы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
5.
Қармақшы ауылдық округінің
Қызылтам станциясы
Қызылтам станциясы, Сарыжылуан көшесі 1, "Қармақшы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қызылтам ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
6.
Жосалы ауылдық округінің Төребай би ауылы
Төребай би ауылы, Орныққан Қазиев көшесі 10, "Жосалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Төребай би ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
7.
Иіркөл ауылдық округінің Иіркөл ауылы
Иіркөл ауылы, Қорқыт-ата көшесі 15, "Иіркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Иіркөл ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
8.
Жаңажол ауылдық округінің Дүр Оңғар ауылы
Дүр Оңғар ауылы, Мәжібаев Әбсаттар көшесі 9, "Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңажол ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
9.
ІІІ-Интернационал ауылдық округінің ІІІ-Интернационал ауылы
ІІІ-Интернационал ауылы, Астана көшесі н/ж, "ІІІ-Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "ІІІ-Интернационал ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
10.
Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы
Ақтөбе ауылы, Кеңсе көшесі 15, "Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
11.
Ақжар ауылдық округінің Ақжар ауылы
Ақжар ауылы, Қ.Ізтілеуов көшесі 45, "Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сәрсенбай Бөртебайұлы атындағы клуб үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
12.
Дауылкөл ауылдық округінің Тұрмағамбет ауылы
Тұрмағамбет ауылы, Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі 26, "Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
13.
Алдашбай ахун ауылдық округінің Алдашбай ахун ауылы
Алдашбай ахун ауылы, Шәймерден Шегебаев көшесі 11, "Алдашбай ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алдашбай ахун ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
14.
Қуаңдария ауылдық округінің Қуаңдария ауылы
Қуаңдария ауылы, Жастар көшесі 2, "Қуаңдария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қуаңдария ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
15.
Т.Көмекбаев ауылдық округінің
Т.Көмекбаев ауылы
Т.Көмекбаев ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 27, "Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Т.Көмекбаев ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

Сноска. Приложение - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 20.12.2020 № 200 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование населенного пункт
Помещения для встреч
1.
Поселок Жосалы, Кармакшинского района
Поселок Жосалы, улица Турмагамбета Изтилеуова 3А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры имени Шамшат Толеповой" государственного учреждения "Кармакшинский районный отдел культуры и развития языков"
2.
Поселок Торетам, Кармакшинского района
Поселок Торетам, улица Гани Муратбаева 16, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом клуба поселка Торетам" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима поселка Торетам"
3.
Село Акай,
сельского округа Акай
Село Акай, улица Гарышкерлер 3, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом клуба село Акай" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акай"
4.
Село Абыла,
сельского округа Кармакшы
Село Абыла, улица Омара Кошманова 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Кармакшы" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кармакшы"
5.
Станция Кызылтам,
сельского округа Кармакшы
Станция Кызылтам, улица Сарыжылуан 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Кызылтам" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Кармакшы"
6.
Село Торебай би,
сельского округа Жосалы
Село Торебай би, улица Орныккана Казиева 10, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Торебай би" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жосалы"
7.
Село Иркол,
сельского округа Иркол
Село Иркол, улица Коркыт-ата 15, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Иркол" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Иркол"
8.
Село Дур Онгар,
сельского округа Жанажол
Село Дур Онгар, улица Мажибаева Абсаттара 9, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Жанажол" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Жанажол"
9.
Село ІІІ Интернационал, сельского округа ІІІ Интернационал
Село ІІІ Интернационал, улица Астана б/н, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села ІІІ Интернационал" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа ІІІ Интернационал"
10.
Село Актобе,
сельского округа Актобе
Село Актобе, улица Кенсе 15, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Актобе" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актобе"
11.
Село Акжар,
сельского округа Акжар
Село Акжар, улица К. Изтилеуова 45, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб имени Сарсенбая Бортебайулы" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акжар"
12.
Село Турмагамбет,
сельского округа Дауылкол
Село Турмагамбет, улица Турмагамбета Изтилеуова 26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Дауылкол"
13.
Село Алдашбай ахун, сельского округа Алдашбай ахун
Село Алдашбай ахун, улица Шаймердена Шегебаева 11, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Алдашбай ахун" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Алдашбай ахун"
14.
Село Куандария,
сельского округа Куандария
Село Куандария, улица Жастар 2, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Куандария" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Куандария"
15.
село Т.Комекбаев,
сельского округа
Т.Комекбаев
Село Т.Комекбаев, улица Абая Кунанбаева 27, здание коммунального государственного казенного предприятия "Клуб сельского округа Т.Комекбаев" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Т.Комекбаев"