"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 28 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйектегі № 5605 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5279 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 999 401,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 084 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 741,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 531 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 841 630 мың теңге;
2) шығындар – 9 122 137,5 мың теңге;";
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9 825 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 9 825 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2016 жылғы аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативі 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап төмендегідей көлемінде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 86,6%, облыстық бюджетке 13,4%;
2) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 100%, облыстық бюджетке 0%;
3) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 76,4%, облыстық бюджетке 23,6%.";
4-тармақтың 14) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"14) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі 12 көшені орташа жөндеуге – 44 569 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 13 сентября 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 сентября 2016 года № 5605. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 13 января 2016 года) следующие изменений и дополнения:
подпункты 1), 2), 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 999 401,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 084 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 741,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 531 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 841 630 тысяч тенге;
2) затраты – 9 122 137,5 тысяч тенге;";
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 825 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 9 825 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что с 1 января 2016 года нормативы распределения доходов в районный бюджет на 2016 год установлены в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 86,6%, в областной бюджет 13,4%;
2) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 100%, в областной бюджет 0%;
3) по коду 103.101 "Социальный налог" 76,4%, в областной бюджет 23,6%.";
подпункт 14) пункта 4 изложить в новой редакции:
"14) на средний ремонт 12 улиц в поселке Жосалы Кармакшинского района – 44 569 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 нового содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты развития в следующих размерах:

1) "Қармақшы ауданы Жосалы кентінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру" жобасын қоса қаржыландыруға – 80 061 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының хатшысы
4-сессиясының төрағасы
__________ Т. Ералиев _________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "13" қыркүйектегі
№ 28 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 308 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

1) на софинансирование проекта "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в поселке Жосалы Кармакшинского района" – 80 061 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной Секретарь Кармакшинского
4-сессии Кармакшинского районного маслихата
районного маслихата
_________ Т. Ералиев ___________ М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "13" сентября 2016 года №28
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №308
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

129280,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
310222
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
305760
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
262
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4200
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23695
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22437
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1258
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23812
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23812
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22379
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22379
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59298
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
59298
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19347
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19347
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
70019
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70019
02
Қорғаныс
18348
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18348
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18348
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1025
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1025
04
Бiлiм беру
6470344
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
885093
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
678467
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру

129280,4
003
Капитальные расходы государственного органа
220
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
310222
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
305760
022
Капитальные расходы государственного органа
262
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4200
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23695
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22437
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1258
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23812
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23812
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22379
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59298
040
Развитие объектов государственных органов
59298
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19347
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70019
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70019
02
Оборона
18348
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18348
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18348
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1025
04
Образование
6470344
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
885093
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
678467
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности