"Аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 177 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы N 9 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда N 5360 болып тіркелді
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жалагашского района от 24 августа 2015 года № 177 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения"
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 22 января 2016 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 февраля 2016 года N 5360
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: